Reklama

Julia Dybowska w bikini. Ukochana milionera coraz chudsza?

Julia Dybowska to Polka, która od kilku lat wiedzie niezwykle luksusowe życie u boku teherańskiego milionera Roberta Tchenguiza. Gwiazda właśnie kolejny raz jest w podróży i opublikowała nowe zdjęcia z luksusowego wypoczynku. Celebrytka pozuje do zdjęć w kostiumach bikini i uwagę internautów zwraca jej niezwykle szczupła sylwetka.

Julia Dybowska i jej kontrowersyjny związek z milionerem

Julia Dybowska, niegdyś znana jako "Polska Lalka Barbie", od kilku lat wiedzie niezwykle luksusowe i pozbawione trosk życie u boku teherańskiego biznesmena Roberta Tchenguiza. 

 Kontrowersyjny związek między Julią i starszym od niej o 30 lat Robertem, wywołał niemałe poruszenie. Powodem była różnica wieku między partnerami oraz plotki, że to właśnie dla Julii milioner zostawił swoją żonę Heather Bird.

Jeszcze większe kontrowersje budził fakt, że Tchenguiz, Bird i Dybowska mieszkali... w jednym domu. 

"Robert i jego dziewczyna są na czwartym piętrze, a ja na dole z dziećmi" - opisywała w 2018 roku sytuację Heather Bird w rozmowie z "MailOnline".

To wywołało niemałe poruszenie i wciąż życiem prywatnym Polki interesują się media. Ona nie ukrywa, w jakich luksusach przyszło jej żyć i nie przejmuje się zgryźliwymi komentarzami internautów na temat jej związku z milionerem. 

Reklama

Julia Dybowska na wiecznych wakacjach

Jednym ze stałych elementów życia Julii Dybowskiej są obecnie podróże. Gwiazda może pozwolić sobie na najbardziej luksusowe kierunki i w każdym z zakątków świata - prestiżowy hotel, czy jacht. 

Jej media społecznościowe pełne są zdjęć z wyjazdów. Ostatnio ukochana milionera spędza czas na Malediwach, na których gości już nie pierwszy raz i uwielbia tę część świata. 

Na jej profilu pojawiły się zdjęcia z plaży i znad basenu w przeróżnych wakacyjnych stylizacjach oraz w bikini. To właśnie te ostatnie przyciągają największą uwagę internautów, a to za sprawą wyjątkowej figury gwiazdy.

Zbyt szczupła Julia Dybowska? Jej sylwetka zadziwia od lat

Za każdym razem, gdy na profilu Julii Dybowskiej pojawia się jej zdjęcie w bikini, wywołuje ono poruszenie. Wszystko za sprawą niezwykle szczupłej sylwetki gwiazdy. 

Wiele osób w komentarzach prawi jej komplementy, gdy ta odsłania ciało, ale ostatnio uwagę mógł zwrócić alarmujący komentarz. 

"Ale nogi! Ile razy w tygodniu ćwiczysz i jakie ćwiczenia? Zdradź Proszę" - napisała jedna internautka.

Pod tym komentarzem pojawił się ten o następującej treści: 

"przecież to anoreksja po wielu operacjach do tego, litości - nie rób sobie tego" - odpisała jej inna. 

Sama Julia Dybowska nie wzięła udziału w tej dyskusji i nie odniosła się do plotek o zaburzeniach odżywiania. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska | Robert Tchenguiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy