Reklama

Reklama

Julia Dybowska zaliczyła wpadkę? Sukienka okazała się za krótka!

Julia Dybowska to polska celebrytka, która swoim życiem bardzo intryguje fanów. "Polska Lalka Barbie" wiedzie niezwykle ekskluzywne życie, którym dzieli się z fanami w mediach społecznościowych. Właśnie przy okazji publikacji nowego zdjęcia, celebrytka zaliczyła niemałą wpadkę...

Julia Dybowska nie musi martwić się o pieniądze

Julia Dybowska, okrzyknięta swego czasu "polską lalką Barbie" przez swój wygląd, dziś wiedzie pełne przepychu życie u boku swojego wybranka, Roberta Tchenguiza, który jest londyńskim miliarderem.

 Polska celebrytka nie musi się martwić absolutnie o swoje konto bankowe, bo dzięki związkowi z 60-letnim ukochanym ma wszystko to, o czym zamarzy. 

W mediach społecznościowych Julia Dybowska niemal każdego dnia pokazuje kulisy tego, jak wygląda jej codzienność. Nieziemsko drogie ciuchy, jachty, mieszkania, domy, hotele i podróże, to właśnie normalne życie Polki, o którym marzy niejedna osoba na świecie. 

Obecnie Julię Dybowską w jej mediach społecznościowych obserwuje ponad 500 tysięcy osób, które jedynie mogą popatrzeć na bogactwo, jakim otacza się celebrytka. 

Reklama

Wpadka Julii Dybowskiej. Zrobiła to specjalnie?

Jednak i nawet na jej zdjęciach nie brakuje wpadek, a do jednej z nich doszło niedawno, kiedy to Julia Dybowska opublikowała zdjęcie w kusej, różowej sukience, w której pozowała w apartamencie w Monako. 

Gwiazda niefortunnie usiadła na oparciu kanapy, tak, że krótka sukienka odsłoniła majtki Dybowskiej. To nie lada wpadka, ale wygląda na to, że sama Julia się tym nie przejęła, a może wręcz zrobiła to specjalnie, by zwiększyć zainteresowanie swoją osobą? 

Jeżeli tak, to sposób na to, by internauci poświęcili jej więcej czasu, jest dość kontrowersyjny! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Julia Dybowska | lalka Barbie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy