Julia Wieniawa o związku z Rozbickim. To "ten jedyny"?

Julia Wieniawa opowiedziała o tym, jak widzi swój związek z Nikodemem Rozbickim. Z jej relacji wynika, że Wieniawa i Rozbicki wciąż są w sobie bardzo zakochani! Czy to "ten jedyny"?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są w sobie bardzo zakochani
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są w sobie bardzo zakochaniBeata Zawrzel/REPORTEREast News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą już dwa lata. Wszystko wygląda wręcz bajkowo - Wieniawa i Rozbicki wrócili niedawno ze wspólnych wakacji czyli głośnej podróży po Europie, o której wiele opowiadali na Instagramie, pokazując kadry z knajpek, muzeów i weneckich gondoli i kanałów - zresztą, jak podkreśla Julia Wieniawa, Wenecja była najpiękniejszym i najbardziej romantycznym miastem, które odwiedzili.

Czy jedna z najsłynniejszych par show-biznesu jest pewna swojej miłości?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki. Czy to prawdziwa miłość?

Julia Wieniawa w rozmowie z reporterem Pudelka zdradza, że tak! Okazuje się, że związek Wieniawy i Rozbickiego jest stabilny i para jest w sobie bardzo zakochana.

- tak mówiła Wieniawa w rozmowie z Michałem Dziedzicem.

Nikodem Rozbicki to "ten jedyny"?

Julia Wieniawa w rozmowie z dziennikarzem podkreślała też, że dzięki Nikodemowi Rozbickiemu bardzo dużo się uczy, zachwalała jego inteligencję i oczytanie.

"On ma taki talent, że jak się go pozna, to każdy się w nim zakochuje, ludzie go uwielbiają i nie było inaczej ze mną"

- podsumowała.

Zaznaczyła też, że niezmiennie czuje motyle w brzuchu. 

Jak zareagowała Julia Wieniawa na pytanie, czy Nikodem Rozbicki to "ten jedyny"? Aktorka roześmiała się i żartobliwie zabroniła zadawać reporterowi takie pytania, ale chwilę później jednoznacznie potwierdziła: "tak, oczywiście".

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas