Justyna Gradek bryluje na przyjęciu. Tak chwali się luksusowym życiem

Justyna Gradek dała się poznać Polakom jako piękna dziewczyna z zawirowaniami miłosnymi w tle. Kontrowersyjna celebrytka co jakiś czas pojawia się i znika ze świata show-biznesu, przypominając o swoim istnieniu. Tym razem zabłysnęła na jednej z ekskluzywnych imprez branżowych, pozując w oszałamiającej sukni!

Justyna Gradek wciąż odcina kupony od swojej popularności
Justyna Gradek wciąż odcina kupony od swojej popularności forumgwiazd.com.plAgencja FORUM

Justyna Gradek i jej zawrotne życie miłosne

Justyna Gradek zaistniała w polskim show-biznesie dzięki pracy przy organizacji MMA, jako "ring girl". Była także znana ze swojego związku z niemieckim projektantem, Philippem Pleinem. Jednak szerszej publiczności dała się poznać dopiero w 2021 roku przy okazji swoich miłosnych uniesień.

Brak rozwodu nie przeszkodził jednak Justynie w tym, by układać sobie życie na nowo. To właśnie o jej romansie z rumuńskim milionerem było głośno rok temu.

Romans jednak jak szybko się zaczął, tak samo ekspresowo się zakończył, ale popularność Justyny Gradek pozostała.

Justyna Gradek na imprezie branżowej. Co za kreacja!

Od tamtej pory gwiazdkę w mediach obserwuje coraz więcej internautów, a ona chętnie podsyca ciekawość fanów, publikując gorące zdjęcia. Chwali się także chętnie swoim luksusowym życiem i pytana o ideał partnera, odpowiada bez zastanowienia, że ma mieć kilka biznesów i być dobrze zbudowanym brunetem.

Na jej profilu w mediach społecznościowych luksusu i przepychu nie brakuje, a sama celebrytka stara się pojawiać w miejscach prestiżowych, jak ostatnie urodziny najsłynniejszego butiku w Polsce, sprzedającego luksusowe marki odzieżowe.

Celebrytka na tę okazję wybrała asymetryczną suknię z głębokim dekoltem, w kolorze granatu i srebra. Cała kreacja iskrzyła się i swoim krojem podkreślała kobiece kształty Justyny Gradek.

Do tego gwiazda wybrała szpilki i srebrną, rzucającą się w oczy biżuterię. Postawiła także na mocny makijaż i efektowne upięcie. Trzeba przyznać, że celebrytka wciąż potrafi przyciągnąć uwagę, a dowodem tego są komentarze fanów pełne zachwytów!

Mateusz Banasiuk: "Jesteśmy podzielonym społeczeństwem"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas