Reklama

Kamila Wybrańczyk pręży ciało na wakacjach

Kamila Wybrańczyk to żona polskiego pięściarza, Artura Szpilki i zawodniczka Fame MMA. Karierę w federacji zaczęła niedawno, ale ma już na koncie dwie walki - pierwszą wygrała, w drugiej musiała jednak przyjąć wyższość swojej przeciwniczki, Marty Linkiewicz. Przygotowania do starć, regularne treningi i dietetyczny reżim sprawiły, że żona Artura Szpilki nie mogła już doczekać się zasłużonych wakacji. Gdzie odpoczywa Kamila Wybrańczyk?

Kamila Wybrańczyk kocha podróże i wraz z mężem regularnie odwiedza ciepłe kraje. Żona polskiego boksera lubi siebie w wersji "opalonej na czekoladkę" i ochoczo korzysta z promieni słonecznych i bliskości morskich fal. Para lubi także podróżować w większych grupach i coraz częściej decyduje się na wakacje z przyjaciółmi. Nie inaczej jest i w tym roku!

Kamila Wybrańczyk przebywa obecnie w Grecji w towarzystwie męża i grupy przyjaciół, w skład której wchodzi m.in. zawodnik MMA, walczący dla polskiej federacji KSW oraz komentator sportowy, Łukasz "Juras" Jurkowski. Jurasowi towarzyszy jego partnerka, tatuażystka, działająca na Instagramie pod pseudonimem Carmen Black. Panie bardzo się lubią i spędzają ze sobą coraz więcej czasu, wzajemnie kibicują swoim partnerom podczas walk i piętnują hejt w sieci. 

Kamila Wybrańczyk wrzuciła wczoraj na Instagram zdjęcie ze swoją bliską koleżanką. Dziewczyny pozują na nim w skąpych strojach kąpielowych i prezentują zgrabne, opalone już ciała. Widać, że grecka pogoda i wakacyjny klimat bardzo im służą! 

Kamila Wybrańczyk chwali się pośladkami

Kamila Wybrańczyk zawsze lubiła sport, od kilku lat trenuje brazylijskie jiu-jitsu i w 2017 roku stanęła nawet na najniższym podium turnieju Austin Open. Jednak dopiero mocne treningi do walk MMA wzmocniły charakter i... całkowicie odmieniły sylwetkę popularnej "Kamiszki". 

Reklama

Na najnowszych zdjęciach z wakacji Kamila Wybrańczyk prezentuje zgrabne, umięśnione pośladki, w niczym nie ustępując szczupłej partnerce Łukasza Jurkowskiego. Fani momentalnie zasypali Kamilę komplementami, zachwycając się zarówno pośladkami jak i tatuażami obu pań. Zazdrościcie widoków towarzyszącym im partnerom? 

***
Zobacz również:


EURO 2020: Wieniawa odrzuciła zaloty piłkarza reprezentacji! 

Viki Gabor wyjawiła, co sądzi o Dodzie!

Tajner i Strasburger późno zostali ojcami. Nie oni jedyni! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kamila Wybrańczyk | Artur Szpilka | MALKOWSKI | Fame MMA

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama