Reklama

Reklama

Katarzyna Bosacka odpowiada Krystynie Pawłowicz! Poszło o ryby

Katarzyna Bosacka, dziennikarka i prezenterka znana jest z tego, że chętnie radzi Polakom, jak świadomie robić zakupy, wybierać zdrowe produkty i nie przepłacać. Bosacka śledzi także najnowsze informacje znad polskiego morza, analizuje słynne "paragony grozy" i zachęca do gorących dyskusji swoich fanów. Teraz odpowiedziała samej Krystynie Pawłowicz!

Krystyna Pawłowicz przebywa obecnie nad polskim morzem i tak, jak większość Polaków, uważnie przygląda się cenom ryb. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego relacjonuje swój urlop na Twitterze, a z postów, które zamieszcza wynika, że była już m.in. na Helu, we Władysławowie i Juracie.

Choć Krystyna Pawłowicz świetnie bawi się nad polskim morzem, to jej uwadze nie uszły ceny tamtejszych ryb. Myli się jednak ten, kto sądzi, że sędzia narzeka na drożyznę - wpis, który zamieściła na Twitterze zaskoczył jej obserwatorów i samą Katarzynę Bosacką! 

- zapytała w niedzielę Pawłowicz. 

Katarzyna Bosacka odpowiada Krystynie Pawłowicz. Zachęca też do tego swoich fanów!

Zaskoczona kontrowersyjnym wpisem sędzi Katarzyna Bosacka postanowiła odpowiedzieć jej na Instagramie:

- napisała, zachęcając fanów, by i oni podzielili się z nią swoimi doświadczeniami. 

- "Dorsz 36 zł przy porcie w Gdyni. Pyszny, nie bylo sie do czego przyczepić", "Ja jadłam w Boże Ciało w Międzyzdrojach za 50 zł z frytkami i surówka", "Swinoujscie zapłaciłam 79zl", "42 i 45 Ustronie Morskie w zeszłym tygodniu" - piszą fani, udowadniając, że wysokie ceny ryb nad polskim morzem nie są wymysłem. Część obserwatorów skrytykowała także wpis Krystyny Pawłowicz, dodając, że nie interesuje ich, co pani sędzia jada nad polskim morzem. 

Reklama

A co wy sądzicie i tej wymianie zdań? 

Zobacz również:

Tak wygląda dziś syn Patrycji Markowskiej. Podobny do dziadka?

Katarzyna Bosacka oszukała inflację. Najesz się za grosze! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka | Krystyna Pawłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy