Reklama

Katarzyna Cichopek-Hakiel ogłosiła takie wieści! To wielka zmiana w jej życiu!

Gwiazda serialu "M jak miłość" w najnowszym poście na Instagramie wyjawiła, że niedawno zmieniła podejście do swojego wyglądu. Kiedyś była dla siebie bardzo krytyczna, ale teraz - choć nadal widzi niedoskonałości - nie tylko akceptuje, ale wręcz kocha swoje ciało. Za co je tak docenia?

Kasia Cichopek zachwyca figurą

 Wśród gwiazd na Instagramie panują dwa trendy. Wiele jest takich, które kochają dopracowane kadry i filtry upiększające, inne z kolei chętnie pokazują twarz bez makijażu, niedoskonałości, przebarwienia, zmarszczki, rozstępy, cellulit, słowem stawiają na naturalność. 

Złotego środka szuka Katarzyna Cichopek-Hakiel, która w najnowszym poście pokazała się w bieliźnie, a przy okazji zdradziła, że dopiero niedawno zaakceptowała swój wygląd. 

Takie podejście z pewnością cieszy jej męża, tancerza Marcina Hakiela. Para kilka dni temu obchodziła 13. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka udostępniła w social mediach galerię zdjęć z sesji ślubnej, niektóre z nich Cichopek ujawniła publicznie po raz pierwszy. 

Reklama

Przypomniała także nagranie z "Tańca z gwiazdami" sprzed 16 lat, bo właśnie na planie tego programu aktorka i tancerz się poznali. 

W filmie tańczą do "Time of my Life", najbardziej znanego utworu z filmu "Dirty dancing" i widać, że łączy ich coś więcej niż tylko wspólne treningi i występy w telewizyjnym show. To właśnie po tym tańcu pojawiły się doniesienia, że Cichopek i Hakiel są parą.

Katarzyna Cichopek do akceptacji własnego wyglądu namawia kobiety nie tylko w swoich social mediach, ale także w "Pytaniu na Śniadanie", w którym od ponad roku jest jedną z prowadzących.

***
Zobacz również: 

Katarzyna Cichopek zadała szyku na basenie

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki! Ludzie nie mogą uwierzyć, że to zrobiła!PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama