Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poczuli już święta. „Zero elegancji”

Przed Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim pierwsze święta, które spędzą wspólnie, oficjalnie jako para. Najwyraźniej nie mogą już się doczekać. W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, na którym para pozuje w iście świątecznej scenerii. Uwagę zwrócił jeden szczegół.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są w ostatnim czasie jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. O tym, że są razem poinformowali oficjalnie w październiku, publikując w mediach społecznościowych wspólne zdjęcie.

Wcześniej przez długi czas snuto domysły o tym, jakoby dziennikarz i aktorka mieli mieć romans. Kiedy doniesienia się potwierdziły wiele osób nie szczędziło słów krytyki w kierunku zakochanych. Od tej pory wciąż są na językach.

Zobacz również: Od Heidi Klum nie można oderwać wzroku. Co za strój!

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poczuli świąteczną atmosferę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski systematycznie witają się ze swoimi fanami o poranku za sprawą programu "Pytanie na śniadanie". Wraz ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia w śniadaniówce nie mogło zabraknąć związanych z tym tematów, a tuż po zakończonym programie w sieci pojawiła się urocza fotografia, na której zakochani pozują na tle choinki.

Atmosfera jest iście świąteczna, a humor mocno dopisuje gwiazdom. Nic w tym dziwnego - zbliżające się święta będą ich pierwszymi wspólnymi, odkąd oficjalnie ogłosili, że są parą.

Zobacz również: Co się stało z Kathy Hill, modelką z teledysku „Last Christmas”? Jak wygląda dziś?

Internauci zwracają uwagę na jeden szczegół. "Zero elegancji"

Pod zdjęciem natychmiast zaroiło się od komentarzy. Część internautów była pod wrażeniem szczęścia, jakie bije od zakochanych. "Bardzo miło się patrzy na Was", "Cudowna i piękna z Was para", "Tworzycie państwo super duet" - pisali fani.

Nie wszystkim się jednak spodobało. Niektórzy zwrócili uwagę na strój Katarzyny Cichopek, a w szczególności na jej buty. "Szpilki porażka. Zero elegancji", "Ta pani ma za małe buty", "Buty ładne, ale palce z nich wychodzą, bardzo brzydko to wygląda; buty od lalki" - czytamy w komentarzach.

Zobacz również: Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z Dubaju. "Bogini"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy