Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek relaksuje się z ukochanym w lesie!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski coraz śmielej dzielą się swoim szczęściem i miłością z fanami. Na ich instagramowych profilach nie brakuje wspólnych zdjęć i wpisów, będących zapisem ich szczęśliwych chwil. Teraz postanowili podzielić się z wielbicielami uroczymi zdjęciami z lasu!

Jesienią tego roku Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie ogłosili, że są razem. Od tego czasu regularnie pojawiają się w duecie na planie programu TVP "Pytanie na śniadanie" i coraz chętniej dzielą się z fanami migawkami ze swojego prywatnego życia. 

6 grudnia zakochani opublikowali swoje wspólne zdjęcie z Mikołajem, a kilka dni wcześniej razem kibicowali reprezentacji Polski w piłce nożnej. Teraz postanowili podzielić się z fanami fotką... z lasu. 

Reklama

Zobacz również: Mateusz z "Rolnika" i Kasia Cichopek zjednoczyli siły. Oto ich plan! 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem na zimowym spacerze. Uroczo?

Na Instagramach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego pojawiły się urocze zdjęcia z zimowego spaceru w lesie. Zakochani pozują na nich z owczarkiem Bono - aktorka bawi się z nim w zimowych zaspach i wygląda na bardzo szczęśliwą. Uśmiech nie schodzi także z twarzy dziennikarza, który chętnie zapozował do zdjęcia z ukochaną i psim pupilem. 

- napisali zakochani pod zdjęciem. 

Fani natychmiast zasypali parę komentarzami:

- "Jak milo się na Was patrzy-dużo zdrówka i miłości - jesteście cudowni", "Szczęścia", "Idealnie do siebie pasujecie! Bardzo Was lubię", "Widać, że miłość kwitnie", "Uwielbiam Was. Szczęście widać na twarzach. Dużo miłości i spokoju życzę", "Bardzo się cieszę Waszym szczęściem, każdy zasługuje na miłość" - piszą. 

Faktycznie, trzeba przyznać, że miłość kwitnie, prawda?

Zobacz również: Rozkochany Hakiel w sesji z Dominiką. Niefortunna stylizacja, a może ciąża?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy