Katarzyna Figura zachwyciła sylwetką. Wyeliminowała z diety kilka produktów

Katarzyna Figura to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. W ostatnim czasie sporo mówi się o jej spektakularnej metamorfozie. W czym tkwi sekret jej diety? Okazuje się, że Figura wyeliminowała z diety jeden produkt. To dzięki temu udało się jej sporo schudnąć.

Katarzyna Figura zachwyca. W ostatnim czasie aktorka przeszła metamorfozę
Katarzyna Figura zachwyca. W ostatnim czasie aktorka przeszła metamorfozęArtur ZawadzkiEast News

Katarzyna Figura to jedna z największych gwiazd polskiego kina. Na koncie ma sporo niezapomnianych ról, w tym w filmach takich jak "Kingsajz" czy "Pociąg do Hollywood", które przyniosły jej nie tylko popularność - stała się również polską ikoną seksapilu. Przez wiele lat była uznawana za jedną z najbardziej atrakcyjnych polskich aktorek. Figura jest m.in. dwukrotną laureatką nagrody "Złote Lwy" dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za role w filmach "Ajlawiu" i "Ubu król".

Ze stolicy nad morze

Aktorka jest też aktywna na Instagramie, gdzie od czasu do czasu dzieli się z fanami tym, co u niej słychać.

"Jak zawsze klasa sama w sobie", "Piękna osobowość", "Nasza gwiazda", "Wielki talent", "Piękna i wspaniała" - komplementują fani w sekcji komentarzy.

Figura przez całe życie była związana z Warszawą - przez kilka lat mieszkała w willi na Saskiej Kępie. Jednak po latach - ze względu na problemy małżeńskie i finansowe związane z pandemią, postanowiła sprzedać nieruchomość. Podjęła decyzję o przeprowadzce do Gdyni.

- Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie - powiedziała w rozmowie z magazynem "Pani".

Metamorfoza Katarzyny Figury

W ostatnim czasie sporo mówi się o spektakularnej metamorfozie gwiazdy. Aktorka od początku kariery zachwycała urodą i sylwetką. W ostatnich latach fani zwracali uwagę, że Katarzyna Figura sporo schudła. Zdjęcia, które publikowała na swoim Instagramie, wywołały niemałe poruszenie wśród internautów. Niektórzy martwili się, że gwiazda w dość szybkim tempie zrzuciła kilkanaście kilogramów. Okazuje się, że kluczem do perfekcyjnej sylwetki jest po prostu zdrowa i zbilansowana dieta.

Fani byli pod wrażeniem metamorfozy słynnej aktorki, czemu dawali wyraz na Instagramie. Jedno ze zdjęć, które wywołało spore poruszenie, było to zrobione na Sycylii.

W maju 2024 roku aktorka wzięła udział w Krakowskim Festiwalu Filmowym. Aktorka przyciągała wzrok w oryginalnych i barwnych stylizacjach.

Katarzyna Figura na Krakowskim Festiwalu Filmowym 2024
Katarzyna Figura na Krakowskim Festiwalu Filmowym 2024 MAREK LASYK/REPORTER East News

Katarzyna Figura zachwyciła sylwetką. Wyeliminowała z diety jeden produkt

W jednym z wywiadów Figura wyznała, że zrezygnowała ze słodyczy, białego chleba, pieczywa, ziemniaków, makaronu i kaszy. Obecnie podstawą jej diety są warzywa, owoce, ryby, chude mięso i owoce morza.

- Dieta to przede wszystkim świadomość tego, co jemy i ile jemy. Nigdy nie stosowałam drastycznych metod. Jeżeli widzę, że dżinsy są za ciasne, to staram się moderować dietę. Sedno tkwi we właściwym zbilansowaniu diety - mówiła wiele lat temu w rozmowie z serwisem kobieta.dziennik.pl aktorka.

Katarzyna Figura co jakiś czas pozwala sobie na drobne odstępstwa od codziennej diety. W rozmowie z "Show" wyznała, że jest to bardzo pomocne. Podkreśliła, że "dzięki temu nie czuje, że żyje pod rygorem zdrowego jedzenia".

Magazyn podawał również, że przez sześć dni w tygodniu aktorka spożywa posiłki niskokaloryczne, które składają się przede wszystkim z owoców, warzyw i ryb. Siódmego dnia może sobie natomiast pozwolić na kulinarne szaleństwa.

***

„Ewa gotuje”: Krem paryskiPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas