Reklama

Reklama

Katarzyna Glinka zachwyciła świetną formą. Co za ciało!

Katarzyna Glinka pokazała, że bierze się w garść po rozstaniu. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym prezentuje się we wspaniałej formie i z uśmiechem na twarzy, a za wpisem, który dołączyła przemawia optymizm. Jak widać, aktorka chce się cieszyć życiem i nie myśleć już o przykrych wydarzeniach. Fani podzielają jej entuzjazm.

Ten rok dla Katarzyny Glinki nie był łatwy. Gwiazda "Barw Szczęścia" w lipcu br. potwierdziła rozstanie z Jarosławem Bienieckim - twórcą Runmageddonu, ojcem jej trzyletniego synka Leo, z którym była w związku od 2018 roku. Po kilkumiesięcznej relacji mężczyzna zdecydował się na widowiskowe oświadczyny, które odbyły się w Teatrze Kwadrat. Mężczyzna zaskoczył wszystkich - po zakończeniu przedstawienia Glinki wmaszerował na scenę z pierścionkiem i bukietem róż.

Mimo romantycznych początków, związek Bienieckiego i Glinki nie przetrwał, a aktorka bardzo ciężko zniosła rozstanie. W międzyczasie pojawiły się też spekulacje o problemach z ustaleniem alimentów. Aktorka musiała zmierzyć się z przykrym zawodem miłosnym oraz zatroszczyć o dwójkę synów, których opieką dzieli się naprzemiennie z ich ojcami. Teraz celebrytka postanowiła oderwać się od codzienności i wypocząć w promieniach słońca - czego dowodem jest najnowsze zdjęcie zamieszczone na Instagramie.

Reklama

Czytaj też: Glinka pozuje w bikini na Karaibach. "Cudowna i zjawiskowa"

Katarzyna Glinka zachwyciła figurą na greckiej plaży

Glinka pokazała się bowiem fanom w bikini i przesłała pozdrowienia z Grecji. 

Widać, że aktorka jest w zdecydowanie lepszej formie - radośnie oznajmiła, że rozpoczęła swoją przygodę z medytacją, a przemyśleniami związanymi z nowym doświadczeniem podzieliła się we wpisie.

Na zdjęciu Glinka zaprezentowała również świetną figurę, która zachwyciła obserwatorów. Pod zdjęciem nie brakuje komentarzy komplementujących jej sylwetkę. 

Zobacz także: Glinka oddała pierścionek zaręczynowy. To koniec!

Celebrytce życzymy udanego wypoczynku i dużo pozytywnej energii!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Glinka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy