Reklama

Reklama

Katarzyna Warnke szczerze o relacji z mężem. "Podobają mi się kobiety"

Katarzyna Warnke należy do szerokiego grona najpopularniejszych polskich aktorek, szczególnie z powodu występowania w kontrowersyjnych filmach Patryka Vegi. Aktorka chętnie opowiada o życiu prywatnym i nie boi się podejmować trudnych tematów. Co zdradziła tym razem odnośnie swojego małżeństwa?

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski

Katarzyna Warnke szczególną popularność zyskała, występując w filmach kontrowersyjnego reżysera, Patryka Vegi. Stworzyła także własną linię torebek. Aktorka ma 44 lata, pochodzi z Grudziądza i ukończyła studia aktorskie na PWST w Krakowie. 

W 2013 roku poznała na planie filmowym Piotra Stramowskiego, który studiował na tej samej uczelni. Aktor jest od niej 10 lat młodszy, natomiast para tworzy szczęśliwe małżeństwo od pięciu lat. Mają razem 2-letnią córeczkę Helenę.

Katarzyna Warnke o relacji z mężem

Gwiazda udzieliła ostatnio wywiadu Żurnaliście, w którym zdradziła kilka sekretów ze swojego małżeństwa. Według niej podstawą udanego związku jest szczerość oraz przyjaźń. Warnke wyznała także, że rozmawiają z mężem o urodzie innych kobiet.

Katarzyna Warnke o życiu seksualnym

Reklama

Warnke odważyła się również poruszyć kwestie seksu. Wyznała, że komfort jest dla niej najważniejszy, dlatego czuje się dobrze w małżeństwie. Aktorka podkreśliła, że nie potrafiłaby nawiązać intymnej relacji z kimś obcym. Mówi o tym w taki sposób:

Czytaj więcej:

Katarzyna Warnke wzięła udział w rozbieranej sesji do kalendarza

Warnke jako naga choinka wije się w samych stringach! Pokazała kształtną pupę w brokacie!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama