Reklama

Katarzyna Zdanowicz pokazała uroczą fotkę synka. Tak świętuje Dzień Dziecka

Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka i prezenterka Telewizji Polsat rzadko chwali się w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym, ale w Dzień Dziecka postanowiła zrobić wyjątek. Zdanowicz opublikowała urocze zdjęcie synka i złożyła życzenia wszystkim dzieciom - małym i dużym.

Katarzyna Zdanowicz pochodzi  z Bydgoszczy, jest absolwentką politologii na Uniwersytecie Poznańskim, a od wielu lat dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Widzom Polsatu doskonale znana jest jako prowadząca "Wydarzenia", ale sporą popularnością cieszy się także jej wideocast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" w serwisie Interia Kobieta. 

Katarzyna Zdanowicz jest również autorką książki "Zawsze mówi, że wróci" - zbioru reportaży opowiadających o życiu żon i partnerek alpinistów, a prywatnie żoną oraz matką Maksymiliana.

Mimo, że dziennikarka i prezenterka mocno chroni swoje życie prywatne, to od jakiegoś czasu aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie - obserwuje ją już tam ponad 63,1 tysięcy fanów. Katarzyna Zdanowicz chętnie dzieli się z nimi osobistymi wpisami, fotkami oraz filmikami i pokazuje kulisy swojej codziennej pracy. Teraz zaskoczyła fanów uroczą fotką synka. 

Katarzyna Zdanowicz pochwaliła się fotką synka. Tak świętuje Dzień Dziecka

Katarzyna Zdanowicz postanowiła uczcić Dzień Dziecka i opublikowała urocze zdjęcie synka Maksymiliana. Chłopiec pozuje na nim, przytulając się do psiego pupila. 

Reklama

- napisała. 

My również przyłączamy się do tych życzeń - niech nasze wewnętrzne dzieci będą zawsze szczęśliwe! 

Zobacz również: 

Księżna Kate przeżywa dramat. Nie może mieć więcej dzieci 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Zdanowicz | Dzień Dziecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy