Kate Middleton bez cienia makijażu! Piękna?

Kate Middleton to jedna z najczęściej fotografowanych i ocenianych kobiet na świecie. Żona księcia Williama dobrze sprawuje swoją funkcję, a poddani są zachwyceni jej kulturą osobistą, znajomością etykiety i perfekcyjnym wyglądem. Na co dzień Kate jest jednak także po prostu żoną i mamą i właśnie udowodniła, że nie zawsze wygląda tak, jak na czerwonym dywanie!

Kate Middleton zawsze wygląda perfekcyjna. Czasem jednak daje sobie więcej luzu
Kate Middleton zawsze wygląda perfekcyjna. Czasem jednak daje sobie więcej luzu Steven Paston/Press Association/East News

Kate Middleton, księżna Cambridge i żona księcia Williama znana jest z doskonałego wyczucia stylu. 40-latka może się wciąż pochwalić szczupłą, wysportowaną sylwetką, która świetnie prezentuje się zarówno w luźniejszych stylizacjach jak i zestawach od światowej sławy kreatorów mody.

Cechą charakterystyczną księżnej są także długie, gęste i zadbane włosy, które układa w loki lub spina w kok oraz delikatny, podkreślający rysy twarzy makijaż. Co ciekawe, Kate zdradziła, że zazwyczaj maluje się sama, bo ma swoje sprawdzone triki i bardzo lubi "look dziewczyny z sąsiedztwa", za który zresztą pokochali ją fani na całym świecie.

Na wielu zdjęciach zrobionych przez paparazzi Kate Middleton w niczym nie różni się od innych kobiet w jej wieku - często nosi luźne, wygodne stroje, miewa rozpuszczone włosy i lekki, wręcz niezauważalny makijaż. Jak się okazuje, czasem nawet całkowicie z niego rezygnuje!

Kate Middleton pokazała się bez cienia makijażu! Oto, jak wygląda

Kilka dni temu żona księcia Williama przyłapana została przez fotoreporterów podczas jazdy samochodem. Księżna odwoziła do szkoły swoje pociechy i trzeba przyznać, że niczym nie różniła się od innych, zabieganych mam, które codziennie zostawiają dzieci w szkolnych murach.

Kate ubrana była na sportowo, a jej fryzura była lekko potargana. Księżna nie miała na sobie także nawet cienia makijażu i choć wyglądała na lekko zmęczoną, to fani docenili jej naturalne piękno, komplementując w sieci jej wygląd.

Z informacji, które od czasu do czasu pojawiają się w mediach wynika, że choć żona księcia Williama korzysta z pomocy opiekunek, to większość obowiązków związanych z macierzyństwem stara się wykonywać osobiście. Kate sama chodzi na zakupy, pomaga dzieciom w szkolnych obowiązkach i odwozi je na zajęcia. Nic dziwnego, że czasem rano perfekcyjny makijaż jest ostatnią rzeczą, o jakiej myśli.

Zobacz również:

Sablewska w "Zdanowicz pomiędzy wersami": Nie akceptowałam siebie INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas