Reklama

Reklama

Khloe Kardashian jak Marilyn Monroe w różowej kreacji!

Khloe Kardashian wciąż zachwyca efektami swojej metamorfozy sprzed paru miesięcy. Odchudzona, odmieniona i z innym stylem ubierania się jedna z Kardashianek dosłownie zachwyca na każdym kroku. Tym razem zwróciła na siebie uwagę różową kreacją, która odsłoniła jej długie i zgrabne nogi.

Khloe Kardashian wciąż zachwyca metamorfozą

Khloe Kardashian to jedna z sióstr Kardashian, która na przestrzeni lat zmieniła się najbardziej. Niegdyś pulchna i z nieciekawym stylem ubierania się, dziś zachwyca swoich fanów i jest inspiracją dla wielu kobiet na świecie. 

 Na przestrzeni kilku miesięcy pracowała nad swoim ciałem, zrzucając zbędne kilogramy. Dziś prezentuje wysportowaną sylwetkę. 

Do tego przefarbowała włosy na blond i wymieniła zawartość swojej szafy. Od tego momentu gwiazda zaskakuje regularnie internautów zdjęciami z nowych sesji zdjęciowych, na których robi piorunujące wrażenie. 

Wyjątkowa stylizacja Khloe Kardashian

Tym razem na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, do których celebrytka pozuje w różowej sukience. 

Reklama

Kreacja odsłoniła jej zgrabne nogi i to na dość niebezpieczną wysokość, bo mocno powyżej połowy uda. Materiał dodatkowo pięknie opinał ciało Khloe, podkreślając jej talię. 

Gwiazda zdecydowała się do tej stylizacji upiąć włosy w zalotny kok i rzucała w stronę obiektywu kuszące spojrzenia. 

Trzeba przyznać, że siostra Kim Kardashian jest na tych zdjęciach wprost nie do poznania i czaruje swoim wdziękiem. Trudno w niej rozpoznać obecnie "starą" Khloe, która z nieśmiałej dziewczyny stała się prawdziwą gwiazdą!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy