Reklama

Kim jest Paige Spiranac? Gorąca golfistka wzbudza niemałe emocje

Paige Spiranac zasłynęła w amerykańskim świecie sportu jako golfistka. Dziś jest także instruktorką tego sportu, influencerką i kobietą, która została okrzyknięta najpiękniejszą sportsmenką świata. Skąd to miano i czy faktycznie słusznie zostało ono przyznane?

Kim jest golfistka, która podbiła męskie serca świata sportu?

Paige Spiranac przyszła na świat w 1993 roku w Kolorado i od dziecka była związana ze sportem. Początkowo przyszłość wiązała z gimnastyką, ale w wieku 12 lat dwukrotnie przeszła bardzo poważną kontuzję kolana, która wykluczyła ją z dalszych marzeń o karierze w gimnastyce artystycznej. 

 Wtedy spróbowała swoich sił w golfie. Ta decyzja okazała się być strzałem w dziesiątkę. Wygrała aż pięć turniejów w kategorii junior w tym CWGA Junior Stroke Play w 2010 roku. 

Zobacz też: "The Crown" nie powinien być kontynuowany? Helena Bonham Carter komentuje

Reklama

To tylko otworzyło jej drzwi do dalszej kariery. Dzięki swoim sukcesom otrzymała stypendium golfowe na Uniwersytecie Arizony. Kolejne jej lata już w golfie zawodowym to nieustające pasmo sukcesów. Wtedy także zaczęło rosnąć zainteresowanie mediów jej osobą oraz jej... zarobkami. 

Piękna, młoda i piekielnie zdolna golfistka znalazła się nagle w centrum zainteresowania mediów. 

Paige Spiranac buduje swoje imperium

Piękna Paige Spiranac zauważyła szybko potencjał w rosnącej popularności i prócz sukcesów sportowych zaczęła budować swoje imperium w mediach społecznościowych, wykorzystując tym razem nie talent sportowy, a... wygląd. 

Gwiazda szybko doczekała się sporego grona fanów i dziś jej profil obserwują prawie 4 miliony internautów. To przyniosło jej niezwykłe korzyści finansowe i dziś Paige Spiranac nie musi martwić się o swoją przyszłość. 

Wykorzystanie przez nią urody doprowadziło również do okrzyknięcia jej przez liczne grono fanów "najpiękniejszą kobietą sportu". 

Czytaj też: Pracownicy Pałacu mieli ostrzegać Harrego przed Meghan Markle? "To się skończy łzami"

Dziś Paige Spiranac odeszła już z zawodowego golfu, ale została trenerką tego sportu i wciąż promuje tę aktywność w swoich mediach społecznościowych. 

Obecnie jej majątek szacuje się na 3 miliony dolarów i tylko niewielką część tego majątku zyskała dzięki karierze golfistki. Okazało się, że jej sportowa droga była tylko wstępem do bogactwa, które zgromadziła dzięki żyłce do interesów i umiejętności wykorzystania swojego wizerunku w mediach. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy