Reklama

Reklama

Kinga Rusin zadaje szyku w Afryce!

Kinga Rusin wciąż przebywa w Afryce i doskonale odnalazła się w tym kraju. Jest blisko natury, którą bardzo kocha i podziwia. W swoich mediach społecznościowych publikuje zdjęcia przedstawiające afrykański krajobraz, ale także takie, gdzie pozuje sama i trzeba przyznać, że nawet na taki wyjazd nie zapomniała spakować modnych rzeczy.

Kinga Rusin zadała szyku w Afryce

Kinga Rusin od trzech tygodni przebywa w Afryce, gdzie poznaje tajemnice tej części świata. Nie kryje swojego zachwytu tamtejszą fauną i florą, czym dzieli się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. 

Od początku wyjazdu na jej profilu pojawiają się zapierające dech w piersiach zdjęcia i opisy, w których zamieszcza swoje spostrzeżenia na temat Afryki. 

To jednak nie wszystko, co Kinga pokazuje na swoim profilu. Na zdjęciach nie brakuje także jej samej i trzeba przyznać, że była gwiazda TVN wygląda fenomenalnie. 

Widać, że wyjazd jej służy, a ona sama także doskonale przemyślała przed podróżą swoją garderobę. Na zdjęciach prezentuje nienaganny styl "safari". 

Gwiazda doskonale prezentuje się w kolorach ziemi i nawet przemyślała kwestię bielizny! 

Reklama

W wyjazdowej garderobie Rusin nie brakuje koszul, wygodnych spodni i szortów, a także sportowych butów. A wam podoba się taki styl?

***
Zobacz również: 

Kinga Rusin już tego nie ukrywa. Posypały się gratulacje!

Kinga Rusin ćwiczy jogę na plaży

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy