Reklama

Reklama

Kinga Zawodnik wspomina wakacje w Tunezji. Sporo się tam wydarzyło!

Wakacje w Tunezji bez dwóch zdań były jednymi z najlepszych w jej życiu. Kinga Zawodnik otwarcie przyznaje, że często powraca do nich wspomnieniami. Mówi również o spełnieniu marzeń. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z wyjazdu. Faktycznie jest czego zazdrościć!

Kinga Zawodnik jest bohaterką programu "Dieta czy cud?", realizowanego przez stację TVN Style, który emitowany był w latach 2019-2020. Kobieta wystąpiła w show jako osoba z otyłością, która raz na zawsze chciała rozprawić się z dodatkowymi kilogramami. Za sprawą przebojowego charakteru szybko zyskała ogromną sympatię widzów.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

Kinga Zawodnik wspomina wakacje w Tunezji. Jest czego zazdrościć!

Reklama

Pomimo krytyki i wyśmiewania Kinga Zawodnik odznaczała się niezwykłą ambicją i sumiennością. Ukończyła Policealne Studium Farmaceutyczne, dzięki czemu znalazła pracę w aptece.

Dziś Kinga Zawodnik znana jest przede wszystkim z programu "Gadżet Show". Kobieta pozostaje również w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Jej instagramowy profil śledzi obecnie niemal 90 tys. internautów. Gwiazda chętnie dzieli się z nimi szczegółami ze swojego życia prywatnego.

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Kinga Zawodnik spełniła swoje marzenie. Pokazała zdjęcie

Kilka tygodni temu Kinga Zawodnik wybrała się na niezapomniane wakacje do Tunezji. Swoją wyprawę skrzętnie relacjonowała w mediach społecznościowych, dzięki czemu możemy dowiedzieć się między innymi, że podczas wycieczki zdecydowała się na parasailing, czyli latanie nad wodą ze spadochronem, który ciągnięty jest przez motorówkę.

Kinga Zawodnik często wraca wspomnieniami do tego wyjazdu. Niedawno opublikowała kolejne zdjęcie z wakacji, na którym pozuje na wielbłądzie.

Jest czego zazdrościć!

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Zawodnik | wakacje 2022

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy