Reklama

Klaudia El Dursi zaskoczyła nową fryzurą. Pozytywna zmiana?

Klaudia El Dursi kocha zaskakiwać swoich fanów. Tym razem powodem do dyskusji była dość oryginalna fryzura, którą gwiazda zaprezentowała podczas finału programu "Hotel Paradise". Jak zareagowali internauci?

Klaudia El Dursi wielką popularność zyskała za sprawą udziału w programie "Top Model. Zostań Modelką", w którym od razu podczas castingu otrzymała od Joanny Krupy złoty bilet. Stacja TVN wyraźnie dostrzegła w niej potencjał i oddała w jej ręce program "Hotel Paradise", który dodatkowo dodał rozgłosu modelce. Co ciekawe, jeszcze przed jej sukcesem w programie "Top Model...", gwiazda była jedną z Wodzianek w show Kuby Wojewódzkiego.

Nowa fryzura Klaudii El Dursi

6 grudnia odbędzie się finał czwartego sezonu programu "Hotel Paradise". W zapowiedzi tego odcinka Klaudia El Dursi zaprezentowała zupełnie nową fryzurę, która mocno zaskoczyła internautów. Gwiazda ma bowiem na głowie warkoczyki przeplatane szarymi pasmami, które w połączeniu z elegancką suknią wieczorową wyglądają dość oryginalnie.
Na reakcje obserwatorów nie trzeba było długo czekać. Pojawiło się sporo negatywnych głosów.

Reklama

"Straszny ten mop na głowie", "Niestety stylista zawalił po całości", "Fryzura Klaudii godna finału. I to brzydkie i finał brzydki" - pisali internauci.

A co wy sądzicie o nowej fryzurze, którą zaprezentowała Klaudia El Dursi w zapowiedzi finału programu?

Przeczytaj więcej o gwiazdach:  

Oliwia Bieniuk z ojcem w sesji zdjęciowej. Internauci zniesmaczeni!

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak przechodzą kryzys w związku?

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Klaudia El Dursi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy