Reklama

Reklama

Kontrowersje zdjęcia Anny Muchy. Wystawiła akty na WOŚP

Właśnie zbliża się ku końcowi 30. Zbiórka charytatywna WOŚP. Wiele gwiazd, jak co roku, przyłączyło się do akcji i wsparło ją darami na aukcję. Najbardziej zaskakującym podarunkiem okazały się zdjęcia Anny Muchy. Fotografie wywołały burzę w sieci.

WOŚP: Darowizna Anny Muchy

W dniu 30 stycznia w Polsce miał miejsce 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będącej coroczną akcją charytatywną organizowaną przez fundację Jurka Owsiaka. W trakcie akcji przyjmowane są darowizny pieniężne i materialne, a przedmioty później wystawiane zostają na licytację. Zebrane środki przekazywane są na zakup sprzętu medycznego lub wsparcie osób potrzebujących. W tym roku polskie gwiazdy równie chętnie wsparły wydarzenie, a wśród darczyńców znalazła się także Anna Mucha

Przedmioty podarowane na aukcję przez aktorkę wzbudziły ogromne kontrowersje. Większość darów to przedmioty kolekcjonerskie, pamiątki lub spotkania z gwiazdami czy realizacja usług. Z kolei Anna Mucha postanowiła wystawić na aukcji WOŚP własne zdjęcia. Nie były to zwyczajne fotografie, ale odważne kadry, które przywodzą na myśl sztukę aktów. 

Akt Anny Muchy: Co na to fani?

Anna Mucha na wystawionych na rzecz WOŚP zdjęciach pozuje w towarzystwie roznegliżowanego, tajemniczego mężczyzny o muskularnej budowie. Tłem fotografii jest sypialnia, zaś aktorka pozuje w seksownych pozycjach. Ma przy tym na sobie jedynie bieliznę, satynowy szlafrok i szpilki. Jej sylwetka jest mocno wyeksponowana. Na jednym ze zdjęć aktorka pręży się na krześle, podczas gdy tajemniczy mężczyzna chwyta ją za pośladki. Z kolei na innej fotografii, aktorka pozuje prosto z łóżka, siedząc okrakiem na kolanach partnera z sesji. Okazuje się, że gorące zdjęcia pochodzą z planu 4 części filmu "Kogel mogel".

Reklama

Jednak odważne fotografie Anny Muchy, jako darowizna nie spodobały się wszystkim. Obserwujący aktorkę na Instagramie zaczęli krytykować jej wybór podarku na aukcję. Doszło nawet do tego, że część osób zgłosiła zdjęcia, jako gorszącą treść. W efekcie zostały one już dwukrotnie usunięte z serwisu przez administratorów. 

Zobacz także:

Anna Mucha wyjechała w góry. Zachwyciła zdjęciem!

O tym będzie głośno! Gwiazdy promują nowy film Vegi

Anna Mucha kusi krągłościami! Co za ciało!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha | WOŚP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy