Kourtney Kardashian pokazała się bez makijażu. Wygląda inaczej niż na Instagramie?

Kardashianki bez makijażu? To naprawdę niecodzienny widok! Paprazzi przyłapali Kourtney Kardashian, która tym razem pokazała się w naturalnym wydaniu. Na twarzy celebrytki nie było ani grama makijażu. 43-latka wygląda inaczej niż na Instagramie?

Kourtney Kardashian pokazała się bez makijażu
Kourtney Kardashian pokazała się bez makijażuAxelle/Bauer-Griffin/FilmMagicGetty Images

Kourtney Kardashian w ostatnim czasie nie może narzekać na brak zainteresowania. Najstarsza z sióstr Kardashian niedawno wyszła za mąż za znanego perkusistę Travisa Barkera. O ich ślubie we włoskim Portofino rozpisywały się media na całym świecie, a słynne siostry prześcigały się w publikowaniu zdjęć w wymyślnych stylizacjach na Instagramie.

Kourtney Kardashian i jej sukienki z Matką Boską

Tutaj głośno było przede wszystkim o Kourtney, która podczas jednego z rodzinnych wyjść ubrała się w sukienkę z wizerunkiem Matki Boskiej. Szeroko komentowana była również jej krótka i obcisła sukienka ślubna od Dolce & Gabbana. Największe wrażenie zrobił welon - był długi i bogato zdobiony, a na tkaninie została wyhaftowana... Maryja.

Kourtney Kardashian pokazała się bez makijażu

Widok sióstr Kardashian bez makijażu to niecodzienny widok. Tym razem paparazzi uwiecznili na zdjęciach Kourtney, która pokazała się w wersji saute.

Kourtney Kardashian bez makijażu. Celebrytka wygląda inaczej niż na Instagramie
Kourtney Kardashian bez makijażu. Celebrytka wygląda inaczej niż na InstagramieEast News

Gwiazda wychodziła ze studia nagraniowego w Los Angeles, gdzie jej mąż pracuje nad nowymi utworami. Celebrytka tym razem zrezygnowała z makijażu, który towarzyszy jej podczas każdego wyjścia.

Kourtney Kardashian pokazała się w naturalnym wydaniu
Kourtney Kardashian pokazała się w naturalnym wydaniuBackgrid/East NewsEast News

Wygląda inaczej niż na Instagramie?

Kourtney Kardashian i Travis Barker - związek

Kourtney i Travis ogłosili, że są parą na początku ubiegłego roku. W  W październiku 2021 roku Travis oświadczył się Kourtney na plaży w Montecito w Kalifornii. Kourtney przez lata była związana ze Scottem Disickiem, ale nigdy nie wyszła za niego za mąż. W 2015 roku para oficjalnie się rozstała. Po rozstaniu pozostawali jednak w przyjacielskich relacjach, a Disick utrzymywał kontakt z rodziną Kardashianów.

***

Zobacz również:

"Wydarzenia": Plaża w Świnoujściu uznana za najlepszą na polskim wybrzeżuPolsat News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas