Reklama

Reklama

Kourtney Kardashian zdradziła, ile waży. „Teraz lubię siebie w większej wersji”

Kourtney Kardashian zdradziła, ile waży. W najnowszym odcinku show „The Kardashians” celebrytka zabrała głos w sprawie swoich kształtów. Zdradziła, że dopiero teraz w pełni akceptuje swoje ciało. Gwiazda już kiedyś żaliła się, że przez rozpoczęcie procedury in vitro bardzo przytyła. Nie ukrywała, że nie było to dla niej najlepsze doświadczenie.

Kourtney Kardashian z pewnością może uznać obecny rok za dobry. Celebrytka wzięła ślub ze znanym perkusistą Travisem Barkerem, o którym rozpisywały się media na całym świecie. Głośno było nie tylko o samym ślubie, ale również kreacjach, które Kourtney miała na sobie w Portofino. Kardashianka paradowała w sukience z Matką Boską, jej wizerunek widniał również na welonie, który dobrała do ślubnej sukienki.

Czytaj: Kourtney Kardashian w sukience z Matką Boską. Przesadziła?

Reklama

Kourtney Kardashian o in vitro

Obecnie Kourtney Kardashian nie może narzekać na brak zainteresowania. Celebrytka coraz częściej pojawia się w mediach i na okładkach pism o modzie. Niedawno wzięła udział w sesji dla jednego z magazynów. Przy okazji kręcenia nowego odcinka "The Kardashians" zabrała głos w sprawie swojej wagi.

Kourtney bez ogródek wyznała, że upłynęło sporo czasu, nim zaczęła akceptować siebie w większym rozmiarze. Gwiazda już wcześniej nie ukrywała, że przybrała na wadze w związku z poddaniem się procedurze in vitro. Teraz dodała, że osiem miesięcy leczenia odcisnęło się na jej ciele zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym.

Zobacz również: Kourtney Kardashian szczerze o in vitro. "Dla mnie to nie było najlepsze doświadczenie"

Kourtney Kardashian: "Teraz uwielbiam zmiany"

Kourtney wyznała też, że w akceptacji własnego ciała pomógł jej obecny partner. - Posiadanie partnera, który mnie zawsze wspiera i komplementuje, pomogło mi w pełni zaakceptować zmiany. Teraz je uwielbiam - wyznała Kourtney. - Travis każdego dnia powtarza mi, że jestem idealna.

Zobacz również: Zendaya znów zachwyciła. W tej seksownej kreacji wyglądała niesamowicie

Ile waży Kourtney Kardashian?

Celebrytka zdradziła też, ile obecnie waży.

***

Zobacz również:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy