Reklama

Królowa Elżbieta II kończy 96 lat. Pałac opublikował urocze zdjęcie

Królowa Elżbieta II kończy dziś 96 lat! Choć oficjalne obchody zostały zaplanowane na czerwiec, to kilka godzin temu na Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej opublikowano urocze zdjęcie monarchini, wykonane dosłownie kilka tygodni temu.

Królowa Elżbieta II 21 kwietnia kończy 96 lat! Monarchini swoje urodziny świętować będzie w królewskiej posiadłości Sandringham w Norfolk. Zatrzyma się w dawnym domu księcia Filipa, Wood Farm, gdzie lubił przebywać po tym, jak przeszedł już na emeryturę. Dzięki temu, królowa, którą łączyła z nim wyjątkowa więź, będzie czuła, że wciąż jest blisko swojego zmarłego męża. 

Choć oficjalne obchody urodzin monarchini zaplanowano na czerwiec, to brytyjski pałac postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień fotką królowej. 

96. urodziny królowej Elżbiety II. Pałac opublikował wyjątkową fotkę!

Na Instagramie brytyjskiej rodziny królewskiej opublikowano fotkę królowej Elżbiety, pozującej w towarzystwie dwóch pięknych, białych kucy. Królowa ubrana jest w długi, czarny płaszcz i lekko się uśmiecha, ciesząc się zapewne obecnością zwierząt. Aż ciężko uwierzyć, że zdjęcie 96-latki zostało zrobione zaledwie kilka tygodni temu! 

Reklama

- napisano pod zdjęciem.

***

Zobacz również:

Książę Harry spotkał się z babcią. Nie uwierzycie, o czym rozmawiali!


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | monarchia brytyjska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy