Reklama

Edzia z "Królowych życia" bardzo się zmieniła. Ale metamorfoza!

Edzia, przyjaciółka Dagmary z programu "Królowe życia" do pewnego momentu mocno chroniła swoją prywatność. Gdy jednak szczęśliwie się zakochała i wyszła za mąż, postanowiła podzielić się swoją radością z całym światem. Założyła Instagrama, na którym śledzi ją już 127 tysięcy osób i chętniej dzieli się z nimi migawkami z życia. Teraz fanów zachwyciła jej metamorfoza!

Edzia, czyli Edyta Nowak Nawara to najlepsza przyjaciółka Dagmary z programu "Królowe życia". Atrakcyjna brunetka szybko zdobyła swoją grupę fanów, a później także prawdziwą miłość. Wyszła za mąż za Adama, a uroczystość odbyła się w romantycznej scenerii Wenecji. Edzia podzieliła się z wielbicielami fotkami z tego wydarzenia, a chwilę później zdradziła, że jest w ciąży. 

Niestety, bohaterce "Królowych życia" nie udało się jej utrzymać, ale jak zawsze liczyć mogła na miłość i wsparcie Dagmary. Dziś Edzia znów promienieje, a fani zasypują ją komplementami. 

Edzia z "Królowych życia" przeszła metamorfozę. "Wyglądasz jak milion dolarów"

Reklama

Od paru dni na Instagramie Edzi pojawiają się fotki, obok których jej fani nie są w stanie przejść obojętnie. Bohaterka "Królowych życia" pozuje na nich w czerwonej, seksownej sukni i szpilkach w tym samym kolorze. Na jednym ze zdjęć Edzia leży na łóżku z mężem i przy okazji wyznaje mu swoją miłość. Na innym pozuje sama na zielonej sofie, odsłaniając zgrabne nogi. Jednak to najnowsze zdjęcie Edzi zrobiło wśród fanów prawdziwą furorę. 

Edzia pozuje na nim w bardzo mocnym makijażu i idealnie ułożonej fryzurze, prezentując odsłonięte seksownie ramiona. Kuszący wzrok i lekko rozchylone usta dodały zdjęciu zmysłowości, więc fani momentalnie zasypali Edzię komplementami. 

- "Kochana wyglądasz zjawiskowo", Ogień. Wyglądasz jak milion dolarów", "Ale super wyglądasz", "Wow, ale zmiany", "Pięknie wyglądasz" - to tylko mały odsetek opinii, które posypały się w stronę Edzi. 

Bohaterka "Królowych życia" jest zapewne świadoma swojej metamorfozy, bo coraz częściej publikuje fotki w tak seksownym wydaniu. A jak wam podoba się nowa Edzia? 

***
Zobacz również:

Izabella Krzan na co dzień. Takie zdjęcia publikuje na Instagramie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Królowe życia | Edyta Nowak-Nawara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy