Reklama

Reklama

Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem z porodówki. Tak nazwał syna!

Krzysztof Ibisz, prezenter znany ostatnio z takich programów jak "Taniec z gwiazdami" czy "Łowcy nagród" pochwalił się, że właśnie został ojcem. Ibisz zamieścił urocze zdjęcie z porodówki i zdradził, jakie imię wybrali wraz z żoną dla synka.

Krzysztof Ibisz zaledwie rok temu ożenił się z Joanną Kudzbalską, a już jest szczęśliwym ojcem. Prezenter, który ma już dwóch synów z poprzednich związków, wrzucił właśnie zdjęcie z porodówki i poinformował fanów, że znów został tatą. Zdradził także, jak ma na imię jego maleńki synek. 

- napisał dumny tata pod zdjęciem. 

W dalszej części postu Krzysztof Ibisz podziękował za wsparcie rodzicom, douli za opiekę przed porodem oraz położnej i lekarzom opiekującym się jego żoną i maleńkim synkiem. 

- dodał na koniec. 

Reklama

Zobacz również: Wiktoria Gąsiewska po "Tańcu z gwiazdami" zaliczyła wpadkę! 

Krzysztof Ibisz zdradził imię swojego synka. Oto, co oznacza!

Krzysztof Ibisz wraz z żoną Joanną zdecydowali się dać swojemu synkowi imię, które z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bo Borys, imię męskie pochodzenia protobułgarskiego oznacza "wilk, pantera", a według innych źródeł - "waleczny".

Główne cechy charakteru Borysa to wrażliwość, delikatność i intuicja, mężczyźni noszący to imię są także bardzo romantyczni i wierzą w siebie oraz w cuda, które przytrafiają się im wyjątkowo często! Borys posiada także głęboki wgląd w świat wewnętrzny i bujną wyobraźnię. 

Póki co jednak przed Krzysztofem Ibiszem i jego żoną sporo wyzwań, bo dzieci noszące to imię długo uchodzą za niedostępne i zamknięte w sobie. Co ciekawe, są także skromne, bardzo oszczędne i szanują posiadane dobra. Cechuje je także cierpliwość, pokora i zdolność do poświęceń. Z taką paletą cech synek Krzysztofa Ibisza też jest z góry skazany na sukces, nie sądzicie?

Zobacz również:

Agnieszka Litwin odpadła z "Tańca z gwiazdami". Czym się teraz zajmie? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy