Reklama

Księżna Charlene wciąż nieobecna! Co dzieje się z księżną Monako?

Księżna Charlene to jedna z najbardziej tajemniczych osób ze świata monarchii. Skomplikowana sytuacja jej i męża, księcia Alberta, trwa od wielu miesięcy, a oni sami nie chcą wyjawiać szczegółów. Tym razem jednak mąż księżnej uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak czuje się księżna Monako.

Księżna Charlene i jej próby ucieczki od męża. To nie koniec?

Charlene Grimaldi wyszła za księcia Alberta w 2011 roku. Wówczas podczas tego wydarzenia, została okrzyknięta najsmutniejszą panną młodą. 

 Piękna Charlene zalewała się łzami i niemal cały świat odniósł wrażenie, że nie były to łzy szczęścia. 

Kontrowersje budziło także późniejsze życie małżonków, próby ucieczki księżnej Charlene od męża i jej walka z depresją. Poddani i media zdążyli jednak zapomnieć o licznych ekscesach, ale temat wrócił wiosną 2021 roku, gdy księżna Monako wyjechała do Afryki z misją ratowania nosorożców. 

Można było pomyśleć, że jest to jedna z wielu służbowych podróży, jaką odbywają koronowane głowy tego świata. Księżna Charlene jednak miesiącami nie wracała do Monako, aż w końcu media obiegła wiadomość  o chorobie żony księcia Monako. 

Reklama

Okazało się, że Charlene Grimaldi poważnie zachorowała, a choroba zaatakowała górne drogi oddechowe. Księżna musiała być hospitalizowana, a ponoć jej późniejszy stan zdrowia, nawet po opuszczeniu szpitala, nie pozwalał na powrót do Monako. 

To stało się powodem do wielu plotek na temat księżnej Charlene i księcia Alberta. Mówiono, że w końcu księżnej udało się uciec od męża, czego próbowała wielokrotnie. 

Nie pomogły nawet zdjęcia publikowane na profilu Charlene w mediach społecznościowych z wizyty księcia Alberta z dwójką ich dzieci. 

Zobacz również: Książę Albert i księżna Charlene znów osobno. Co się dzieje?

Księżna Charlene wciąż nieobecna. Książę Albert przerwał milczenie

Finalnie jednak Charlene wróciła do Monako i wówczas wydarzyło się coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Księżna ponownie zniknęła. Poddanych zaskoczyła oficjalna informacja, że księżna "musi odpocząć" i wyjechała w tym celu najpewniej do Szwajcarii. 

Media zaczęły zastanawiać się, dlaczego księżna musi odpocząć z dala od męża i dzieci, nie zostając nawet przez dłuższą chwilę w kraju. Nie ustają pytania na ten temat, które są kierowane do nikogo innego, jak do księcia Alberta. 

Przerwał on w końcu milczenie i w bardzo oszczędnych słowach, odpowiedział: 

"Charlene czuje się o wiele lepiej i mam nadzieję, że niedługo wróci".

To z pewnością nie uciszy plotek o złej kondycji małżeństwa Charlene i Alberta oraz o nie najlepszym samopoczuciu samej Charlene. 

***

Zobacz również: 

Księżna Charlene przebywa na oddziale zamkniętym. Pałac wydał oświadczenie o stanie zdrowia

Księżna Charlene niedługo wróci z leczenia! Pałac podał datę i przyczynę jej wyjazdu

Księżna Charlene i smutne urodziny. Zaskakujące, co pojawiło się w mediach!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | książę Albert | książę Monako
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy