Reklama

Księżna Charlene przerwała milczenie! Opublikowała wzruszający wpis

Księżna Charlene, która cierpi z powodu choroby, opublikowała w Internecie wzruszający wpis z okazji siódmych urodzin swoich dzieci, bliźniaków. Księżna Monako od tygodni nie udziela się w życiu publicznym - to pierwszy wpis księżnej Charlene na Instagramie od dłuższego czasu.

Księżna Charlene przez dłuższy czas była nieobecna na dworze królewskim. Wywoływało to wiele sensacji w mediach i wśród osób śledzących losy europejskich rodzin królewskich. Okazało się, że żona księcia Alberta, która przebywała przez pół roku w Afryce Południowej, zapadła na tajemniczą chorobę. 

Jej pobyt w Afryce miał być związany z operacyjnym leczeniem infekcji uszu, gardła i nosa. Mimo, że zajęto się fizycznymi bolączkami, żona księcia Alberta wciąż nie była w pełnej formie. Jak się okazuje, księżna Charlene Grimaldi zmagała się z problemami emocjonalnymi. Są one na tyle poważne, że wraz z mężem podjęła decyzję o poddaniu się kuracji w specjalistycznym ośrodku.

Księżna Charlene i książę Albert. Plotkowano o kryzysie między nimi

Reklama

Zniknięcie księżnej Charlene z życia publicznego sprawiło, że pojawiały się także pogłoski o kryzysie między księżną Charlene a księciem Albertem. Te plotki jednak zdementowano, a książę Albert do publicznej informacji podał, że jego żona cierpi na "skrajne wyczerpanie fizyczne, psychiczne i emocjonalne", a obecna kondycja uniemożliwia jej sprawowanie obowiązków tak zawodowych, jak i rodzinnych.

Jak się okazało, problemy zaczęły się zaraz po powrocie księżnej z Afryki.

- mówił książę Albert w rozmowie z magazynem "People".

Księżna Charlene złożyła życzenia swoim dzieciom

Księżna Charlene, po kilku tygodniach milczenia w mediach społecznościowych, zabrała głos z okazji urodzin swoich siedmioletnich bliźniąt, którym złożyła życzenia na Instagramie.

- napisała. 

Krótki wpis wywołał euforię internautów. Podkreślano swoje wzruszenie i przesyłano wyrazy wsparcia dla Charlene, jak i dla całej ich rodziny.

- pisali fani.

Przeczytaj też:

Ojciec księżnej Charlene przerywa milczenie! "Ona jest twarda"

To wyjątkowe miejsce w Pałacu Kensington. Kryje sekrety księżnej Diany!

Barbara Krafftówna spędzi święta bez najbliższych. Nie traci jednak pogody ducha

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Charlene Grimaldi | Księżna Charlene

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy