Reklama

Książę Albert i księżna Charlene znów osobno. Co się dzieje?

Książę Monako, Albert przyznał, że jego żona znów przebywa poza granicami kraju. Miejsce jej pobytu nie jest znane, ale wiadomo, że stan zdrowia Charlene wciąż pozostawia wiele do życzenia.

Książę Albert od wielu miesięcy dementuje plotki o swoich problemach w małżeństwie. Nic dziwnego, jego żona, księżna Charlene spędziła poza domem aż dziewięć miesięcy, walcząc z chorobą, która dopadła ją po poważnej infekcji zatok. Charlene musiała zostać w RPA i cierpliwie czekać na odwiedziny męża i dzieci, którzy w końcu, w sierpniu tego roku mogli ją przytulić.

 

W listopadzie księżna wróciła do domu, a poddani odetchnęli z ulgą. Niestety, najnowszy wywiad księcia Alberta mocno ich zaniepokoił. 

Gdzie jest księżna Charlene? Szokujący wywiad Alberta!

Reklama

Książę Albert udzielił wywiadu gazecie Monaco-Matin, w którym zdradził, że jego żona wciąż potrzebuje spokoju dlatego ponownie opuściła Monako i przebywa w tajnym miejscu. Choć tęskni za dziećmi, które przeżywają rozstanie z mamą, to wciąż jest w bardzo złym stanie psychicznym i fizycznym.

- wyjaśnił książę Monako.

Choć Albert chciał zapewne tymi słowami uspokoić poddanych, to efekt jest wręcz odwrotny. Na Instagramie księżnej pojawiają się komentarze obserwatorów, którzy wyrażają zaniepokojenie przedłużającą się nieobecnością księżnej i brakiem informacji o miejscu jej pobytu. Jak myślicie, co dzieje się z Charlene?

***
Zobacz również:

Nieoczekiwani goście na pogrzebie Kamila Durczoka. Zmieniono plan ceremonii 

Szokujące słowa Alberta! Gdzie jest księżna Charlene?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy