Księżna Diana pokochałaby Meghan Markle?! Zaskakujące słowa!

Księżna Diana była uznana za buntowniczkę. Wyłamała się spod pałacowego reżimu, jaki panuje od lat na brytyjskim królewskim dworze. Takim samym uporem wykazała się Meghan Markle. Czy gdyby księżna Diana dziś żyła, pokochałaby za to synową?

Księżna Diana kochała swoich synów Williama i Harry'ego i pragnęła dla nich szczęścia
Księżna Diana kochała swoich synów Williama i Harry'ego i pragnęła dla nich szczęścia Julian Parker/UK Press Getty Images

Księżna Diana pokochałaby Meghan Markle

Księżna Diana sprzeciwiała się stanowisku męża, księcia Karola, jak i samej królowej Elżbiety II w wielu kwestiach.

Również była nieugięta w kwestii wychowywania swoich synów - księcia Williama i księcia Harry'ego. 

Chłopcy byli dla niej całym światem i starała się pokazać im namiastkę normalności. Fani tragicznie zmarłej księżnej snują od lat domysły, jaka by była, gdyby dziś żyła. 

Dyskusja też dotyczy tego, jakie kontakty z synowymi miałaby dziś księżna Diana. 

Głos w tej sprawie zabrał biograf Lady Di. Andrew Morton zdradził, czy księżna byłaby zadowolona ze związków swoich synów. 

Biograf znał Dianę osobiście i sam jest ciekaw, jak potoczyłyby się jej kontakty z księżną Kate i Meghan Markle. Jest wręcz przekonany, że Diana pokochałaby Meghan. 

"Ta energiczna Amerykanka byłaby dla niej hipnotyzująca i onieśmielająca" - przypuszcza Morton o księżnej Dianie w "Daily Mirror".

Biograf jest pewny, że nie przeciwstawiłaby się związkowi Harry'ego i Meghan, wręcz przeciwnie. Wspólne przeżycia Meghan i Diany za pałacowymi murami tylko zbliżyłby je do siebie. 

Księżna Kate za to urzekłaby ją skromnością, która także była cechą księżnej Diany. Pytanie tylko, czy Kate i Meghan nie rywalizowałyby ze sobą o względy teściowej.

Można też przypuszczać, że radością Diany byłyby wnuki. George, Charlotte, Louis, a także Archie i Lilibet Diana skradłyby serce Diany. 

Tego niestety się nie dowiemy, bo historia potoczyła się tragicznie. Jedno jest jednak pewne, pamięć o Dianie przetrwała i to dzięki jej synom.

Księżna Kate i Meghan Markle mogłyby skraść serce księżnej Diany
Księżna Kate i Meghan Markle mogłyby skraść serce księżnej Diany WPA PoolGetty Images
Kate Middleton na premierze "Spectre"INTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas