Reklama

Reklama

Księżna Diana pokochałaby Meghan Markle?! Zaskakujące słowa!

Księżna Diana była uznana za buntowniczkę. Wyłamała się spod pałacowego reżimu, jaki panuje od lat na brytyjskim królewskim dworze. Takim samym uporem wykazała się Meghan Markle. Czy gdyby księżna Diana dziś żyła, pokochałaby za to synową?

Księżna Diana pokochałaby Meghan Markle

 Księżna Diana sprzeciwiała się stanowisku męża, księcia Karola, jak i samej królowej Elżbiety II w wielu kwestiach. 

Również była nieugięta w kwestii wychowywania swoich synów - księcia Williama i księcia Harry'ego. 

Chłopcy byli dla niej całym światem i starała się pokazać im namiastkę normalności. Fani tragicznie zmarłej księżnej snują od lat domysły, jaka by była, gdyby dziś żyła. 

Dyskusja też dotyczy tego, jakie kontakty z synowymi miałaby dziś księżna Diana. 

Głos w tej sprawie zabrał biograf Lady Di. Andrew Morton zdradził, czy księżna byłaby zadowolona ze związków swoich synów. 

Biograf znał Dianę osobiście i sam jest ciekaw, jak potoczyłyby się jej kontakty z księżną Kate i Meghan Markle. Jest wręcz przekonany, że Diana pokochałaby Meghan. 

Reklama

Biograf jest pewny, że nie przeciwstawiłaby się związkowi Harry'ego i Meghan, wręcz przeciwnie. Wspólne przeżycia Meghan i Diany za pałacowymi murami tylko zbliżyłby je do siebie. 

Księżna Kate za to urzekłaby ją skromnością, która także była cechą księżnej Diany. Pytanie tylko, czy Kate i Meghan nie rywalizowałyby ze sobą o względy teściowej.

Można też przypuszczać, że radością Diany byłyby wnuki. George, Charlotte, Louis, a także Archie i Lilibet Diana skradłyby serce Diany. 

Tego niestety się nie dowiemy, bo historia potoczyła się tragicznie. Jedno jest jednak pewne, pamięć o Dianie przetrwała i to dzięki jej synom. 

Jak nosić sukienki midi? Księżna Diana to wiedziała. Kto jeszcze? 

Księżna Diana powiedziała to przed śmiercią?! Po wypadku zaczął się chaos!

Księżna Diana potrafiła zaskoczyć! Te zdjęcia pamięta każdy!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Diana | księżna Kate | Meghan Markle | książę William

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy