Reklama

Księżna Kate i książę William w muzeum. Zgromadzeni nie mogli oderwać wzroku!

Księżna Kate i książę Willam mają po brzegi wypełniony kalendarz oficjalnych wyjść i spotkań. Tym razem pojawili się razem w Foundling Museum w Londynie. Nie da się ukryć, że całe show skradła właśnie księżna Kate, która tego dnia wyglądała olśniewająco.

Księżna Kate i książę William zachwycili podczas wizyty w muzeum

Księżna Kate i książę William, gdy tylko pojawiają się publicznie, wzbudzają w poddanych niemałe emocje. Nie jest tajemnicą, że wówczas obserwowany jest bacznie każdy ich krok i najmniejszy gest. 

Media skrupulatnie analizują także stylizacje Kate, która jest prawdziwą mistrzynią w przestrzeganiu etykiety, także tej części, która tyczy się właśnie ubioru. 

Mimo sztywnych zasad, Kate potrafi zaskoczyć ubiorem i jej stylizacje nie są banalne. Tym razem, gdy wraz z mężem pojawiła się w Foundling Museum w Londynie, zaskoczyła dwoma elementami swojego wyglądu. 

Zobacz również: Księżna Kate dostała niewiarygodny prezent urodzinowy od królowej Elżbiety!

Biżuteria księżnej Kate wielkim zaskoczeniem dla poddanych

Do prostej podstawy stylizacji czyli czarnego golfu i eleganckich spodni w tym samym kolorze, dobrała ciemnoniebieski, wełniany płaszcz. Dodawał on charakteru stylizacji. 

Uwagę zwróciła także biżuteria Kate - księżna założyła kolczyki pochodzące z jednej z najpopularniejszych sieciówek w Wielkiej Brytanii. Kosztują one jedyne 7 funtów. To był z pewnością element, który zaskoczył, a niektórych nawet zaszokował! 

Jak widać, księżna Kate potrafi docenić nie tylko królewskie klejnoty!

Reklama

Zobacz również: Koronawirus w Polsce dzisiaj. Raport Ministerstwa Zdrowia z 19 stycznia INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | księżna Cambridge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy