Reklama

Reklama

Księżna Kate tak szalała kiedyś na przebieranych imprezach!

Księżna Kate uchodzi za wzór przestrzegania dworskiej etykiety. Jej stroje zawsze są nienaganne, ale zanim została księżną bawiła się na nieco mniej eleganckich przyjęciach, niż ma to miejsce obecnie. W przeszłości zdarzało jej się nawet wziąć udział w przebieranych imprezach!

Księżna Kate w skąpych szortach i cekinowej bluzce

 Księżna Kate ma na swoim koncie wiele pięknych stylizacji, którymi zachwycał się cały świat. Odświętne kreacje, balowe suknie, a także proste, codzienne stylizacje, które są inspiracją dla kobiet. 

Jednak takiego stylu, jak obecnie prezentuje musiała się nauczyć, będąc już księżną. Wcześniej wyglądała jak każda przeciętna dziewczyna w jej wieku. 

Kate Middleton pozwalała sobie nawet na odrobinę szaleństwa zanim została żoną księcia Williama. Podczas studiów często chodziła wraz z koleżankami na szalone imprezy. Także takie na wzór Halloween, gdzie królowały kostiumy i przebrania. 

Okazuje się, że Kate uwielbiała bawić się na przebieranych przyjęciach, jak na tej z 2008 roku, gdzie przebrała się za królową disco. 

Cekinowa, skąpa bluzka, kuse spodenki i czarne kozaczki, przebrane później na wrotki, sprawiły, że Kate nie przypominała samej siebie. 

Dziś taki strój nie wchodzi w rachubę i Kate nie może pozwolić sobie na takie szaleństwo. 

Reklama

***

Zobacz również: 

Martyna Wojciechowska podzieliła się radosną nowiną! Wszyscy na to czekali

Tak królowa TVN świętowała roczek wnuczki! Oto co Magda Gessler jej kupiła

***
Więcej inspirujących materiałów o gwiazdach, modzie i stylu życia znajdziesz na naszym Instagramie!Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje