Reklama

Reklama

Księżna Kate zaskoczyła wszystkich w święta!

Księżna Kate ma wiele ukrytych talentów. Zaskoczyła już poddanych pasją do fotografii i pszczelarstwa. W te święta pokazała podczas świątecznego koncertu w brytyjskiej telewizji, że potrafi doskonale grać na pianinie. Tego w brytyjskiej rodzinie królewskiej jeszcze nie było!

Księżna Kate zaskoczyła poddanych w Boże Narodzenie!

Kamery i aparaty fotograficzne w życiu brytyjskiej monarchii były niegdyś zakazane. Dopiero książę Filip namówił królową Elżbietę II, by pokazać pałacowe życie, publikując film dokumentalny w telewizji. 

 Brytyjczycy wówczas oszaleli na tym punkcie i chętnie śledzą życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej w mediach. Młode pokolenie, czyli książę William i księżna Kate wiodą w tym temacie prym. 

Chętnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych, a sama księżna Kate chwali się własnoręcznie wykonanymi fotografiami. To jedno z jej hobby - fotografia. 

Okazuje się jednak, że Kate skrywa jeszcze wiele talentów, o których poddani nie mają pojęcia. W tegoroczne święta mogli oni przekonać się, że księżna Kate jest utalentowaną pianistką! 


Księżna Kate skradła całą uwagę w brytyjskiej telewizji

Jeszcze chyba nigdy nie było takiej sytuacji w rodzinie królewskiej - księżna Kate wystąpiła w brytyjskiej telewizji podczas świątecznego koncertu w Opactwie Westminsterskim, akompaniując na pianinie Tomowi Walkerowi podczas wykonania "For Those Who Can't Be Here".

W przeszłości księżna Kate ukończyła szkołę muzyczną, zaliczając pięć klas, więc grę na takich instrumentach jak pianino, czy fortepian ma doskonale opanowaną. 

Na koncercie pojawili się inni członkowie rodu i oklaskiwali dumną z siebie Kate. Czym jeszcze w przyszłości zaskoczy nas księżna? Wydaje się, że ma wiele asów w swoim książęcym rękawie.  

Reklama

***
Zobacz również: 

Niezwykły gest Stuhra i jego żony. Przyjęli do domu Syryjkę

Smutne święta w rodzinie Englertów. Boże Narodzenie spędzą osobno?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje