Reklama

Reklama

Księżna Kate zazdrosna o bratową? O co poszło?!

Księżna Kate jest niezwykle rodzinną osobą i wpiera swoje rodzeństwo w ważnych dla nich chwilach. Już od kilku dni James Middleton, brat księżnej Kate, jest szczęśliwym mężem. Chociaż siostra cieszy się jego szczęściem, to na ślubie poczuła ukłucie zazdrości z powodu jego nowej żony!

Księżna Kate pojawiła się na ślubie brata

 Księżna Kate jest najstarszą z trójki rodzeństwa. Od zawsze Kate, Pippa i James wspierali się i są obecni wzajemnie w swoim życiu. 

Nic więc dziwnego w tym, że Kate bardzo przeżywa wszelkie wydarzenia związane z jej siostrą lub bratem. 

11 września 2021 roku to właśnie James jako ostatni z rodzeństwa zmienił stan cywilny - jego żoną została Alizee Thevenet, którą poprosił o rękę dwa lata temu.

34-letni James nie posiadał się z radości i z łzami wzruszenia poślubił Alizee we francuskiej miejscowości Bormes-les-Mimosas. 

Na ślubie obecni byli oczywiście wszystkie najbliższe dla Jamesa i Alizee osoby, także księżna Kate i książę William. I tym razem to nie Catherine była w centrum uwagi, a panna młoda. 

Reklama

Księżna Kate zazdrosna o bratową?!

Nie ma w tym nic dziwnego, ale podczas ceremonii Kate poczuła ukłucie zazdrości. Wszystko za sprawą sukni Alizee. Żona Jamesa otrzymała ją od Carole Middleton - matki księżnej Kate, Jamesa i Pippy. 

To w niej 41 lat temu Carole brała ślub z Michaelem. Okazało się, że Alizee bardzo zaprzyjaźniła się z teściami, którzy teraz traktują ją jak córkę. Alizee była zachwycona, gdy Carole zdecydowała się podarować właśnie jej swoją suknię ślubną. 

Zastanawiające jest jednak, że wcześniej to nie Kate, ani Pippa nie otrzymały tak cennego prezentu od Carol, co mogło być dla nich bolesnym ukłuciem. 

Kate zachwyciła wszystkich swoją suknią ślubną w 2011 roku, ale gdyby ubrała na tę wyjątkową okazję suknię swojej matki, byłoby to dla niej niezwykłym wyróżnieniem. 

Fanom rodziny królewskiej pozostaje mieć jednak tylko nadzieję, że ta sytuacja nie wpłynie na kontakty Kate z nową bratową. 

***
Zobacz również: 

Księżna Kate sama odprowadza dzieci do szkoły! Wszystko widać na zdjęciu

Koszula księżnej Kate to hit wiosny INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: księżna Kate | James Middleton | Alizee Thevenet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy