Reklama

Reklama

Księżniczka Beatrycze urodziła!

Radosne wieści na królewskim dworze! Księżniczka Beatrycze, wnuczka królowej Elżbiety II właśnie urodziła! To pierwsze dziecko księżniczki i jej męża Edoardo Mapelii Mozzi'ego.

Księżniczka Beatrycze urodziła! Radość na królewskim dworze

Brytyjska rodzina królewska właśnie potwierdziła radosną nowinę - księżniczka Beatrycze i jej mąż Edoardo Mapelii Mozzi właśnie pierwszy raz zostali rodzicami. 

Przypomnijmy, że księżniczka Beatrycze jest córką księcia Andrzeja i Sarah Ferguson. Wraz z Edoardo Mapelii Mozzi wzięli ślub w 2020 roku, a ciążę ogłosili w maju 2021 roku.

Teraz Pałac Buckingham poinformował, że rodzina królewska właśnie się powiększyła. Księżniczka wraz z mężem przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę. 

10. w kolejce do tronu księżniczka Beatrycze urodziła maleństwo, które stało się 12. prawnukiem królowej Elżbiety II. Z całego świata spływają gratulacje dla świeżo upieczonych rodziców, a królowa nie posiada się z radości. 

Reklama

Nie od dziś plotkuje się, że Beatrycze oraz jej siostra - Eugenia - są ukochanymi wnuczkami królowej Elżbiety II. Nic więc w tym dziwnego, że monarchini wyczekiwała narodzin maleństwa, jak nigdy do tej pory. 

Księżniczka Beatrycze i jej mąż powitali córkę, której imienia jeszcze nie zdradzili, w szpitalu Chelsea and Westminster w Londynie.

***
Zobacz również: 

Anna Lewandowska pokazała stylizację z urodzin. Fanki już ją w niej widziały!

Toksyczna relacja matki i syna. "Wszystko było dla niej powodem do rozpaczy lub krzyku"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje