Reklama

Reklama

Kto rządzi w związku Cichopek i Kurzajewskiego? Prawda wyszła na jaw!

Odkąd Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyznali, że są razem, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mediów. Tym razem na celowniku znalazło się to, kto rządzi w tym związku. Prawda wyszła na jaw!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie muszą już ukrywać łączącego ich uczucia. Para dość hucznie ogłosiła Polsce, że jest razem i tym samym potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki. Ujawnili się w październiku, w 40. urodziny Katarzyny Cichopek.

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie z Izraela, później było już tylko bardziej spektakularnie. W komentarzu na Instagramie szczęścia życzyła im szefowa "Pytania na śniadanie" Joanna Kurska, zorganizowano również łączenie online z przebywającą w Izraelu parą prowadzących popularny program. Od tego czasu każdy ruch pary jest uważnie śledzony.

Reklama

Sprawdź: Racewicz publikuje zdjęcie z Danutą Wałęsą. "Niech się Polska obudzi!"

Kto rządzi w związku Cichopek i Kurzajewskiego? Prawda wyszła na jaw!

Tym razem na celowniku znalazło się to, kto rządzi w związku gwiazd TVP. "Super Express" podzielił się interesującymi wnioskami w tej sprawie. Okazuje się, że to Katarzyna Cichopek rządzi w tym związku. 

Skąd takie wnioski? Tabloid zauważa, że para prezenterów razem pracuje i dzięki temu spędza ze sobą więcej czasu - również z pracy i do pracy. Do studia przyjeżdża jednym samochodem, a kierowcą jest gwiazda "M jak miłość".

Po nagraniu sobotniego odcinka, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem opuścili studio TVP. Oboje wsiedli do luksusowego audi Cichopek. Tabloid sugeruje, że Kurzajewski nie ma problemu z tym, że w związku to on robi za pasażera.

Zobacz również:

Małgorzata Rozenek pożegna się z "Dzień dobry TVN"? "Sytuacja bezprecedensowa w historii programu"

Agnieszka Włodarczyk kusi w białym body. Posypały się komplementy

Cichopek i Kurzajewski debiutują jako para

Oficjalnie, Cichopek i Kurzajewski zadebiutowali jako para na gali 70-lecia TVP. Niedawno prezenter wyznał również, kiedy zauroczył się aktorką z "M jak miłość" i co wtedy sobie pomyślał. Kurzajewski wspominał, że na aktorkę zwrócił uwagę, gdy występowała w popularnym serialu.

Cichopek zaczęła grać Kingę Zduńską w 2000 roku - miała wówczas 18 lat. Widzowie szybko pokochali graną przez nią postać. Okazuje się, że wśród fanów był i Kurzajewski.

- Ja pamiętam tamte odcinki. Pamiętam Kasię. Już wtedy myślałem sobie: "Boże, jaka piękna dziewczyna" - wyznał Maciej Kurzajewski w rozmowie z JastrząbPost. 

W tamtym czasie prezenter i aktorka jeszcze się nie znali i nie byli wolni. Kurzajewski od czterech lat był mężem Pauliny Smaszcz, a Cichopek niebawem wzięła udział w "Tańcu  z gwiazdami", gdzie poznała Marcina Hakiela.

***

Chcesz odmienić swoje życie? Poznaj bratnią duszę na anonimowym czacie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy