Reklama

Reklama

Lady Gaga w białej stylizacji bez stanika

Lady Gaga lubi przyciągać uwagę ze względu na swoje stylizacje nie od dziś. Jej ostatnia, codzienna kreacja wzbudziła spore zainteresowanie ze względu na brak stanika.

Lady Gaga słynie nie tylko z wyjątkowego głosu i piosenek, które górowały na listach przebojów. Ogromne kontrowersje i zainteresowanie wzbudzają także jej stylizacje, które choć na przestrzeni lat uległy stonowaniu, to na samym początku szokowały fanów na całym świecie. Godna wspomnienia jest tutaj chociażby jej stylizacja oparta na mięsnej sukience.

Lady Gaga na sportowo

Choć jej styl jest już teraz mniej kontrowersyjny, w dalszym ciągu jej poczynania modowe są chętnie komentowane. Ostatnio została przyłapana przez paparazzi podczas zakupów w Malibu, na które udała się z koleżanką.

Reklama

Gwiazda miała na sobie dość luźną, swobodną stylizację składającą się z białych, obcisłych legginsów oraz bluzki Nike, która eksponowała jej ramiona. Uwagę fotografów przyciągnął też fakt, że gwiazda nie miała na sobie biustonosza. Całość stylizacji Lady Gaga uzupełniła o białe, sportowe buty.

Jak podoba Wam się Lady Gaga w takim sportowym wydaniu?


Zobacz również: 

Kim jest Justyna Gradek? Zrobiło się o niej głośno! 

Jak mieszka Katarzyna Cichopek? Najpiękniejszy jest balkon! 

Kasia Cichopek miała dużą szansę zostać prowadzącą "You Can Dance"? "To jest decyzja stacji"


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama