Reklama

Lara Gessler i Piotr Szeląg odnowili przysięgę małżeńską! Ale zdjęcia!

Lara Gessler i Piotr Szeląg pobrali się niedługo przed narodzinami ich córki, Neny, która przyszła na świat jesienią zeszłego roku. Teraz para postanowiła uroczyście odnowić przysięgę małżeńską i zorganizować nawet specjalne "wesele", na którym mogliby świętować w pełni. Lara Gessler opublikowała zdjęcia z ceremonii - było magicznie!

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli cichy i szybki ślub w 2020 roku. Podczas ceremonii byli obecni wyłącznie świadkowie, zabrakło gości, przyjaciół i rodziny. Para nie zorganizowała nawet wesela. Teraz jednak Gessler i Szeląg postanowili zaszaleć w pełni, odnowić przysięgę małżeńską i bawić się we wspaniałej i prawdziwie weselnej atmosferze!

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub... Po raz drugi!

Ślub Lary Gessler i Piotra Szeląga rozgrzał obserwatorów - choć formalnie para jest ze sobą w małżeństwie już ponad rok. Kiedy jednak Tadeusz Mueller, brat Lary Gessler, opublikował filmiki na swoim Instagramie, w mediach zawrzało! Wszyscy chcieli wiedzieć, jak prezentowali się Lara Gessler i Piotr Szeląg, ale także inni goście wśród których tym razem nie zabrakło Magdy Gessler.

Lara Gessler nie czekała długo z relacją z odnowienia przysięgi i z wesela. Krótką relację fotograficzną opublikowała już na Instagramie!

Reklama

Lara Gessler i Piotr Szeląg. Jak wyglądali?

Jak wyglądała panna młoda? Miała na sobie długą suknię z oryginalnym welonem. Ślub odbył się w pięknej zimowej i górskiej scenerii, a przyjęcie w luksusowym hotelu. Z kolei Piotr Szeląg postawił na oryginalną, jasną marynarkę. Zdecydował się też na... występ muzyczny i grę na gitarze!

Lara Gessler zdecydowała się na krótki, ale bardzo wymowny opis do zdjęć:

- skomentowała wyraźnie wzruszona.

Przeczytaj też:

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała psa. "Żegnaj maleńka"

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, co sądzi o tradycyjnej wigilii

Marcelina Zawadzka dawno nie była tak zakochana! Kim jest obiekt jej uczuć?

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy