Reklama

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała psa. "Żegnaj maleńka"

Agnieszka Woźniak-Starak pożegnała ukochaną suczkę, Judy. Jak opisała na Instagramie, jamniczka trafiła do niej z planu filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". "Chociaż na początku Piotrek nie chciał słyszeć o psie na planie, dał się jednak przekonać" - pisze aktorka w poście na Instagramie.

Agnieszka Woźniak-Starak przechodzi trudne chwile. Gwiazda, która dwa lata temu pożegnała męża, Piotra Woźniaka-Staraka, a niedawno ujawniła, że niektóre osoby w jej rodzinie zmagały się z cukrzycą więc ona sama jest w grupie ryzyka, dzisiaj pożegnała swojego psa.

Agnieszka Woźniak-Starak żegna jamniczkę Judy

Agnieszka Woźniak-Starak znana jest ze swojej otwartości. Po tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka szybko odezwała się do swoich fanów i to w najszczerszych słowach, w których opowiadała o naprawdę ciężkich chwilach i mówiła o wsparciu zawdzięczała rodzinie i przyjaciołom. 

Reklama

Dzisiaj również podzieliła się z fanami bardzo przykrym dla siebie wydarzeniem - śmiercią swojej ukochanej jamniczki Judy. Na Instagramie opisała, jak poznała pieska i jak trafił do jej domu.

Okazało się, że Judy trafiła do Woźniak-Starak z... filmowego planu! Była częścią ekipy filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Gwiazda wspomniała przy okazji także swojego zmarłego męża, Piotra, który "nie chciał słyszeć o psie na planie, dał się jednak przekonać, a duża w tym zasługa Magdy Boczarskiej i Marysi Sadowskiej, że Wisłocka bez jamnika to nie Wisłocka".

- opisała Woźniak-Starak w poście.

Agnieszka Woźniak-Starak o Judy. "Byłaś królową życia"

Agnieszka Woźniak-Starak opisała także, jak wyglądało ich życie z jamniczką Judy. Okazało się, że była śmiałym, dziarskim psiakiem i, jak zaznacza celebrytka, "nie musiała się specjalnie adaptować".

- opowiadała.

W poruszających słowach pożegnała też Judy, która, jak się okazało, miała chore serce.

- napisała przejmująco Agnieszka Woźniak-Starak.

Na Instagramie natychmiast posypały się wyrazy wsparcia i współczucia oraz wspomnienia o małej Judy. Post skomentowali już m. in. Paulina Krupińska, L.U.C czy Agnieszka Włodarczyk, która wspomniała o "Judy, pogromcy nietoperzy".

Przeczytaj też:

Księżna Charlene przerwała milczenie! Opublikowała wzruszający wpis

Karolina Szymczak i Piotr Adamczyk obchodzą 5. rocznicę

Nie pokażą serialu ze Stuhrem. Zemsta TVP?

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy