Reklama

Reklama

Lara Gessler zaszalała tuż przed porodem. Zmieniła fryzurę

Lara Gessler już wkrótce powita na świecie swoją drugą pociechę. Zanim to jednak nastąpi gwiazda wybrała się do fryzjera, gdzie przeszła prawdziwą metamorfozę. „Dla lepszego nastroju w połogu” – zdradziła.

Lara Gessler jest córką słynnej restauratorki Magdy Gessler. Kobieta doskonale zdaje sobie jednak sprawę w jaki sposób pokierować ścieżki swojej kariery, aby zbudować własną markę, niezależnie od słynnego w Polsce nazwiska.

Lara Gessler jest między innymi właścicielką cukierni "Słodki Słony". Napisała również własną książkę - "Słodki Zielnik Lary".

Zobacz również: Małgorzata Rozenek cała w różu. Podobną stylizację nosiła już Katarzyna Cichopek

Lara Gessler w drugiej ciąży. Rozwiązanie już wkrótce

Gwiazdę już wkrótce czekają jednak ogromne zmiany w życiu prywatnym. Lara Gessler powita bowiem na świecie swoje drugie dziecko. Gwiazda oraz jej mąż Piotr Szeląg po raz pierwszy zostali rodzicami w październiku 2020 roku. Wówczas na świecie pojawiła się mała Nena. Tym razem małżeństwo doczeka się syna.

Reklama

Przygotowania do porodu trwają, jednak w wolnej chwili gwiazda znalazła czas tylko dla siebie. Wybrała się do fryzjera, gdzie przeszła niemałą przemianę.

Zobacz również: Przerażająca wizja wróżbity Macieja. To czeka nas już niebawem

Lara Gessler już tak nie wygląda. Tuż przed porodem zaszalała u fryzjera!

Lara Gessler należy do grona tych gwiazd, które niechętnie eksperymentują ze swoją fryzurą. Od lat znamy ją jako blondynkę z półdługimi kosmykami. Tym razem gwiazda zdecydowała się na mocne odświeżenie fryzury, podcinając pasma i dodając kilka jasnych refleksów.

Nową fryzurą pochwaliła się w mediach społecznościowych. Bez dwóch zdań, ciąża jej służy!

Zobacz również: Wstydliwa choroba aktorki. Gwiazda obala wszystkie mity

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lara Gessler | metamorfoza gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy