Laura Breszka zachwyciła na premierze. Mocna stylizacja

Laura Breszka, aktorka i jedna z najpiękniejszych Polek pojawiła się w środę na premierze filmu "Cały ten seks" i zachwyciła oryginalną stylizacją. 35-latka zdecydowała się na czarny garnitur, ale miał on z klasyką niewiele wspólnego!

Laura Breszka to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek
Laura Breszka to jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek VIPHOTOEast News

Laura Breszka jest mamą Lei, a w 2019 roku zaadoptowała syna swojej zmarłej siostry. Choć niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym, to na jej Instagramie, gdzie obserwują ją już prawie 44 tysiące fanów, pojawiają się jej fotki z zawodowego i prywatnego życia. Aktorka uważana jest za jedną z najsympatyczniejszych, ale też najpiękniejszych Polek. Jak się okazuje, dobrze wie również "co w modzie piszczy". 

Laura Breszka zachwyciła na premierze. Ale stylizacja

Laura Breszka pojawiła się w środę na premierze filmu "Caly ten seks", pierwszej polskiej komedii produkcji własnej Amazon Prime i zachwyciła odważną stylizacją. 35-latka zdecydowała się na czarny garnitur, który, poza kolorem, nie miał jednak wiele wspólnego z klasyką. Marynarka i spodnie ozdobione były bowiem czarnymi piórkami, a głęboki dekolt wyeksponował kusy, czarny stanik, który aktorka włożyła pod spód. Dopełnieniem tej stylizacji była małą torebka, oryginalny naszyjnik i buty na obcasie.

Laura Breszka na premierze
Laura Breszka na premierze VIPHOTOEast News
Laura Breszka w oryginalnej stylizacji
Laura Breszka w oryginalnej stylizacji VIPHOTOEast News

Jak podoba wam się Laura w tej stylizacji?

Zobacz również: 

"Zbliżenia". Arek Jakubik o "chorobie na Polskę", nowych projektach i współpracy z synamiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas