Reklama

Reklama

Magda Gessler kocha być babcią. Pokazała zdjęcie z wnuczką

W październiku 2020 roku Magda Gessler, najsłynniejsza polska restauratorka została babcią i od tego czasu chętnie dzieli się na Instagramie fotkami swojej wnuczki. Urocza Nena jest jej oczkiem w głowie, a twórczyni "Kuchennych rewolucji" nie kryje, że w roli babci czuje się doskonale! Teraz z niecierpliwością czeka na drugiego wnuka lub wnuczkę, bo dwa dni temu jej córka Lara ogłosiła, że znów jest w ciąży!

Magda Gessler nigdy nie ukrywała, że pragnie zostać babcią i, gdy jej córka Lara po raz pierwszy ogłosiła, że jest w ciąży, restauratorka dosłownie oszalała ze szczęścia. Na Instagramie gwiazdy znaleźć można kilka fotek jej wnuczki Neny, która ewidentnie zdobyła serca wszystkich członków rodziny. 

- napisała niedawno Magda Gessler na Instagramie, chwaląc się zdjęciem dziewczynki. 

Magda Gessler uwielbia także swojego zięcia Piotra, czemu dała wyraz zaledwie wczoraj, dzieląc się z fanami ich wspólną fotką. Oboje pozują na niej przytuleni i uśmiechnięci, co jest żywym dowodem na to, że mają ze sobą świetny kontakt. 

napisała Gessler pod zdjęciem. 

Instagram Magdy Gessler pełen zdjęć jej bliskich jest żywym dowodem na to, że restauratorka jest mocno oddana rodzinie i to najbliżsi są w jej życiu priorytetem. 

Reklama

Zobacz również: Spłonęła restauracja po "Kuchennych rewolucjach". Wcześniej właściciel i Magda Gessler spotkali się w sądzie 

Magda Gessler pokazała zdjęcie z córką i wnuczką. "Dziękuję za te dwa cuda"

Wczoraj na Instagramie Magdy Gessler pojawiły się kolejne rodzinne fotki, będące wyrazem jej dumy i miłości do bliskich. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" pozuje na nich z córą Larą i wnuczką Neną. Gdy dziewczynka zajęta jest pałaszowaniem posiłku, mama i babcia obserwują ją z radością. 

- napisała Gessler pod zdjęciem, ciesząc się już na kolejnego wnuka. 

Fani natychmiast zasypali dumną babcię komentarzami, pełnymi ciepłych słów:

- "Królowa i księżniczki", "Cudownie", "Fajną babcię fajnie mieć", "Śliczne dziewczyny" - to tylko część z nich. 

Serduszko pod zdjęciem zostawiła także inna młoda mama, Joanna Opozda, a zięć Magdy Gessler, Piotr Szeląg napisał: "Jesteście piękne w środku i na zewnątrz". 

Lubicie tę sympatyczną rodzinkę?

***

Zobacz również:

Rozemocjonowany Królikowski dzwoni do Joanny Opozdy ze środka Oceanu!INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy