Reklama

Maja Bohosiewicz narzeka na konieczność oznaczania postów

Maja Bohosiewicz jest niezadowolona z tego, że Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wziął pod lupę posty sponsorowane, które celebryci publikują w ramach współpracy z różnymi markami. UOKiK pilnuje, by reklamy, były rzetelnie oznaczane. To nie podoba się Bohosiewicz, która martwi się o swoje zasięgi.

Maja Bohosiewicz nie chce oznaczać postów sponsorowanych

Maja Bohosiewicz jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Na Instagrmie celebrytkę śledzi ponad 470 tys. użytkowników. Takie zasięgi sprawiają, że firmy chętnie nawiązują z influencerką współpracę.

W ostatnim czasie UOKiK zapowiedział jednak, że zamierza przyglądnąć się bliżej postom sponsorowanym, które często udostępniają celebryci. To spowodowało wzburzenie Bohosiewicz.  

Maja Bohosiewicz tłumaczy swoje oburzenie. Internauci w szoku

Maja Bohosiewicz zamieściła na InstaStory film, w którym tłumaczy swoje niezadowolenie z tego, jak dokładnie oznaczane mają być posty sponsorowane. Celebrytka tłumaczy, że dodawanie znaczników i hashtagów utrudnia jej pracę. Przez takie działania zasięg postów znacznie spada. 

Reklama

Jak wiadomo, od tego, do jak szerokiej społeczności dotrze post sponsorowany, zależy zadowolenie marek, z którymi współpracują celebryci.

Niektórzy internauci są zdania, że aktorka na filmiku nie mówi poważnie o ewentualnym braku oznaczeń. Wyczuwają sarkazm w wypowiedzi aktorki.          

Film Mai Bohosiewicz został jednak również udostępniony na profilu Vogule Poland. Obserwatorzy konta w komentarzach nie mają litości. Wiele osób nie podoba się podejście Bohosiewicz. Internauci są oburzeni i nie kryją tego w swoich wypowiedziach.


***

Przeczytaj również: 

Najgorsze, co możesz zrobić z paznokciami. Te stylizacje szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak kocha czarne stylizacje! Nie ona jedyna!

Maja Hyży chce już ślub! Tylko jej partner odwleka...?!

Zobacz również:  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maja Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy