Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan poprawiała zdjęcie? Zarzucają jej to internauci

Małgorzata Rozenek-Majdan spędza świąteczno-noworoczny urlop z rodziną w Tajlandii. Celebrytka chętnie publikuje relacje i zdjęcia, po których wydaje się, że to naprawdę rajskie wakacje. Ostatnio jednak zmierzyła się z zarzutami o poprawianie zdjęć. Co odpowiedziała Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek-Majdan podczas bajecznych wakacji w Tajlandii naprawdę rozkwita. Chętnie publikuje zdjęcia w wymyślnych, letnich stylizacjach oraz kostiumach kąpielowych, które pokazują idealnie wyrzeźbione ciało. Rozgrzała swoich fanów, publikując choćby zdjęcie w skąpym kostiumie, w którym widać jej pośladki. Komentatorzy na Instagramie nie mogli wyjść z podziwu nad idealną figurą swojej ulubionej gwiazdy!

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki. Chodzi o retusz zdjęć

Niestety ten idealny obrazek zakłóciła nieoczekiwana krytyka na Instagramie. Pod jednym ze zdjęć Małgorzata Rozenek zmierzyła się bowiem z poirytowanymi komentarzami, w których oskarżana jest o retuszowanie zdjęć. Co dokładnie napisali jej internauci?

Reklama

- czytamy w komentarzach. 

Pojawiły się też głosy w jej obronie:
 

Małgorzata Rozenek nie odniosła się wprost do zarzutów. Inna osoba napisała jednak: "linie kanapy i poduszki z tyłu", na co "perfekcyjna pani domu" odpisała tajemniczo: "Mrówki i... węże". Pod innym komentarzem odpowiedziała, używając emotikonów wyrażających śmiech.

A wam jak się wydaje?

Przeczytaj też:

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje na wakacjach! Zachwyca kreacjami!

Halina Mlynkova pokazała nowe zdjęcie syna. "Kilka kilogramów niebywałego szczęścia!"

Górniak otrzymała zaskakującą propozycję od przyjaciela ojca. W końcu wybaczy?

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy