Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan w żałobie. Była blisko z teściową

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przeżywają niezwykle trudne chwile. Jak poinformowały media w dniu 16 lutego, zmarła matka byłego piłkarza, Halina Majdan. Jej odejście wstrząsnęło oczywiście nie tylko jej synem, ale i synową. Panie były ze sobą niezwykle blisko.

Nie żyje matka Radosława Majdana. Wraz z żoną pogrążył się w żałobie

Niezwykle smutna wiadomość obiegła media 16 lutego 2023 roku. W wieku 72 lat zmarła matka Radosława Majdana, z którą piłkarz był niezwykle blisko. 

 Nie tylko on kochał Halinę Majdan, ale też jego żona, Małgorzata Rozenek-Majdan, która dołączyła do rodziny Majdanów w 2016 roku. 

Od chwili pojawienia się tragicznej wiadomości, małżonkowie milczą i nie ma w tym nic dziwnego. Oboje niezwykle cenią sobie wartości rodzinne i skupiają się teraz na przeżywaniu tych niezwykle trudnych dla niemal każdej rodziny momentów. 

Zobacz także: Mama Radosława Majdana nie żyje. Przed śmiercią trafiła do domu opieki

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszyła się niezwykle bliskimi i serdecznymi stosunkami z teściową i niejednokrotnie wypowiadała się o niej ciepło i z szacunkiem. 

Niestety rodzina już od jakiegoś czasu martwiła się o zdrowie Haliny Majdan, która przeszła udar. Jednak nikt z członków rodziny nie dopuszczał do siebie myśli o najgorszym.  

Jakie kontakty miała z teściową Małgorzata Rozenek-Majdan?

O teściowych można usłyszeć wiele złego, ale z pewnością takie słowa nigdy nie padły z ust gwiazdy TVN. Choć Halina Majdan nie pojawiała się często w mediach społecznościowych synowej, to nie oznacza to, że panie miały ze sobą zły kontakt, wręcz przeciwnie. 

Od początku Małgorzata Rozenek-Majdan mogła liczyć na ciepłe przyjęcie przez teściową, gdy zaczęła spotykać się z Radosławem, ale więzi synowej i teściowej zacieśniły się, gdy na świat przyszedł Henryk — syn pary. 

To właśnie, gdy maleństwo przyszło na świat, Małgorzata Rozenek-Majdan mogła liczyć na nieocenioną pomoc teściowej i swojej mamy. 

Teściowa była też wsparciem, gdy synowa straciła bliźniaczą ciążę. Wspierała i płakała razem z żoną swojego syna. Nie zabrakło też wspólnych łez radości, gdy w końcu po tragicznych wydarzeniach na świat przyszedł Henryk. 

Pani Halina Majdan była niezwykle bliska Małgorzacie Rozenek-Majdan, była dla niej jak druga mama. Nic więc dziwnego w tym, że teraz dla gwiazdy "Dzień Dobry TVN" przyszedł niezwykle trudny moment w życiu. Czas pożegnania z jedną z najbliższych jej osób. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radosław Majdan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy