Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca stylizacją!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem, Radosławem Majdanem, trójką dzieci i czwórką psów przebywa na wakacjach w Szwecji, gdzie cała rodzina udała się kamperem. Gwiazda chętnie relacjonuje ich wielką przygodę, a także z wielką radością dzieli się z fanami zdjęciami, na których prezentuje swoje stylizacje. Tym razem również zachwyciła swoich fanów!

Małgorzata Rozenek-Majdan w Szwecji

 Małgorzata Rozenek-Majdan raczy od kilku dni swoich fanów relacjami i zdjęciami z jej wielkiej podróży kamperem po Szwecji. Cała rodzina Majdanów bawi się doskonale i kosztuje nowego życia. 

Do tej pory Gosia i Radek Majdanowie byli przyzwyczajeni do ekskluzywnych hoteli i miejsc, w których obsługa dba o komfort wypoczywających. 

Teraz jednak postanowili podróżować na własną rękę, ograniczając swoje życie do niewielkiej przestrzeni kampera. Po początkowych nerwach i problemach, Małgorzacie spodobał się ten sposób wypoczywania. 

Chętnie dzieli się zdjęciami i nagraniami z fanami, a także zachwyca nowym wcieleniem. Do tej pory elegancka Gonia, postawiła na tym wyjeździe na odrobinę luzu, również w wyglądzie. 

Doskonale wpasowała się w ekologiczny i naturalny nurt, który kochają Szwedzi. Tym razem pochwaliła się zdjęciem, do którego pozuje z Radkiem. 

Gwiazda zachwyciła internautów opiętym strojem, który założyła na spacer i łowienie ryb. W tej stylizacji doskonale widać figurę Gosi, która jest obłędna. 

Białe leginsy mocno opinają na zdjęciu krągłości Małgorzaty Rozenek-Majdan i ciężko tego nie zauważyć! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan?

Majdanowie wyruszają w podróż życia z trójką dzieci i czwórką psów. Pokazali swój dom na kółkach i... kawior. Fajnie?


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Radek Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje