Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę? Plamy na topie i...

Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie przebywa na obozie treningowym Anny Lewandowskiej, gdzie z innymi kobietami ćwiczy w pocie czoła. Gwiazda publikuje chętnie zdjęcia z życia na obozie treningowym i nie zabrakło z tej okazji małej wpadki.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca doskonałą figurą
Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca doskonałą figurą@m_rozenekInstagram

Małgorzata Rozenek-Majdan zapomniała założyć stanik! Fani patrzyli tylko na jedno

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia aktywność fizyczną i tym razem postanowiła poćwiczyć w większym gronie osób.

Taki obóz jest dla wielu osób wielką przygodą, na której nie brakuje śmiechu i pozytywnej energii, ale też pojawia się spory wysiłek podczas treningu i o ile może nie ma krwi i łez, tak pot już z pewnością się pojawia!

To właśnie często uwiecznia na swoich zdjęciach Małgorzata Rozenek-Majdan, gdzie pozuje tuż po treningu bez makijażu, bez ułożonej starannie fryzury. Na jednej z takich fotografii celebrytka pozuje w kusym topie, na którym widać walkę o utratę zbędnych kilogramów i prześwitujący biust gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą. Niesamowite, jak schudła od czasu porodu

Nie tylko mała wpadka z brakiem stanika rzuca się w oczy, ale przede wszystkim niezwykle zgrabna sylwetka gwiazdy! Trzeba przyznać, że po porodzie najmłodszego syn, Henryka, który przyszedł na świat w 2020 roku, sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan nigdy wcześniej nie wyglądała tak fenomenalnie.

Na innych zdjęciach widać płaski brzuch celebrytki i mocno wyrzeźbione plecy, a wszystko to w wieku 43 lat. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie wygląda na swoje lata, a niejedna młodsza od niej koleżanka może jej pozazdrościć ciała i to po trzech porodach!

Nawet niewielka wpadka z brakiem biustonosza nie zepsuje tego wrażenia!

Oleje roślinne. Nie każdy nadaje się do smażeniaInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas