Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę? Plamy na topie i...

Małgorzata Rozenek-Majdan obecnie przebywa na obozie treningowym Anny Lewandowskiej, gdzie z innymi kobietami ćwiczy w pocie czoła. Gwiazda publikuje chętnie zdjęcia z życia na obozie treningowym i nie zabrakło z tej okazji małej wpadki.

Małgorzata Rozenek-Majdan zapomniała założyć stanik! Fani patrzyli tylko na jedno

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia aktywność fizyczną i tym razem postanowiła poćwiczyć w większym gronie osób. 

 Wybrała się na oblegany jak co roku obóz treningowy Anny Lewandowskiej, gdzie przez kilka dni panie uczą się, jak odżywiać się zdrowo oraz uczestniczą w zajęciach ruchowych prowadzonych przez specjalistów. 

Taki obóz jest dla wielu osób wielką przygodą, na której nie brakuje śmiechu i pozytywnej energii, ale też pojawia się spory wysiłek podczas treningu i o ile może nie ma krwi i łez, tak pot już z pewnością się pojawia! 

To właśnie często uwiecznia na swoich zdjęciach Małgorzata Rozenek-Majdan, gdzie pozuje tuż po treningu bez makijażu, bez ułożonej starannie fryzury. Na jednej z takich fotografii celebrytka pozuje w kusym topie, na którym widać walkę o utratę zbędnych kilogramów i prześwitujący biust gwiazdy. 

Reklama

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa katorgę na obozie Anny Lewandowskiej. Już nie daje rady

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą. Niesamowite, jak schudła od czasu porodu

Nie tylko mała wpadka z brakiem stanika rzuca się w oczy, ale przede wszystkim niezwykle zgrabna sylwetka gwiazdy! Trzeba przyznać, że po porodzie najmłodszego syn, Henryka, który przyszedł na świat w 2020 roku, sylwetka Małgorzaty Rozenek-Majdan nigdy wcześniej nie wyglądała tak fenomenalnie.  

Na innych zdjęciach widać płaski brzuch celebrytki i mocno wyrzeźbione plecy, a wszystko to w wieku 43 lat. Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie wygląda na swoje lata, a niejedna młodsza od niej koleżanka może jej pozazdrościć ciała i to po trzech porodach! 

Nawet niewielka wpadka z brakiem biustonosza nie zepsuje tego wrażenia!

Zobacz również: Małgorzata Rozenek-Majdan niechcący pocisnęła po Agacie Dudzie. "O pomocy trzeba mówić"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan | Anna Lewandowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy