Reklama

Reklama

Małgosia z „Rolnik szuka żony” w limonkowej kreacji. Prawdziwy szał!

Weekend Małgosi i Pawła z czwartej edycji programu „Rolnik szuka żony” upłynął pod znakiem zabawy. Małżeństwo wybrało się na wesele, a zdjęciami z imprezy pochwalili się w sieci. Wszystkie oczy skierowane są jednak na kreacje farmerki. Wyglądała fenomenalnie!

Poznali się na planie, zaś tuż po zakończeniu programu postanowili sformalizować swój związek. Wkrótce powitali na świecie syna Rysia oraz córkę Blankę. Dziś Małgosia i Paweł Borysewiczowie to jedna z najbardziej znanych i lubianych par z programu "Rolnik szuka żony".

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz – prywatnie i zawodowo. Co wiemy o dziennikarce Polsatu?

Weselny weekend

Udział w programie "Rolnik szuka żony" sprawił, iż dziś Małgorzata Borysewicz jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób ze szklanego ekranu. Bohaterka show TVP chętnie dzieli się ze swoimi fanami kadrami z życia codziennego.

Jej instagramowy profil bacznie śledzi 179 tys. internautów. Farmerka podzieliła się właśnie zdjęciami z wesela, na które wybrała się wraz z mężem w miniony weekend. Postawiła na długą sukienkę w niezwykle modnym tego lata, limonkowym kolorze. To właśnie tą kreacją podbiła serca internautów.

Reklama

Zobacz również: Demi Rose w hicie tego lata! Co za strój!

Małgosia z "Rolnik szuka żony" w limonkowej kreacji

Uwagę zwracają przede wszystkim efektowne wycięcia, które doskonale eksponują smukłą talię kobiety. Swoją stylizację Małgosia Borysewicz dopełniła czarnymi sandałkami na szpilce, a także torebką z motywem krokodylej skóry.

Internauci nie pozostawili jednak bez echa także drugiej stylizacji gwiazdy programu "Rolnik szuka żony". Kolejnego dnia weselnej zabawy Małgosia postawiła bowiem na dopasowaną, czarną sukienkę ze sznurowanym dekoltem, która idealnie podkreśliła jej figurę.

Zobacz również: Katarzyna Zdanowicz, dziennikarka Polsatu: "Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Borysewicz | Rolnik szuka żony 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy