Reklama

​Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska zadebiutowały jako prowadzące Sylwestrową Moc Przebojów!

Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska prowadziły tegoroczną Sylwestrową Moc Przebojów i na wielkiej scenie Stadionu Śląskiego, w farmerskiej stylizacji zapowiedziały nadchodzącą premierę – show „Farma”, który odbędzie się już 17 stycznia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu! Emitowany będzie codziennie od poniedziałku do piątku.

„Farma” to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą — tak będzie wyglądać codzienność uczestników programu. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze zgodnych z ich charakterem. Jednym słowem – lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Reklama

W przygodę pełną wyzwań wyruszą z uczestnikami Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które od pierwszego dnia będą starały się wspierać „farmerów” w ich drodze do Zwycięstwa! Emisja programu już od 17 stycznia, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w Polsacie.

Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska – prowadzące nowy program reality-show Polsatu zadebiutowały jako prezenterki Sylwestrowej Mocy Przebojów. Przypominamy ich wyjątkowe stylizacje! 

***
Zobacz również:

Agnieszka Woźniak - Starak pełna nadziei na nowy rok! 

Kasia Cichopek pokazuje pupę na nowy rok. Fani podzieleni...

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Ilona Krawczyńska | farma | "Farma"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy