Reklama

Reklama

Marcelina Zawadzka nie dopina guzików w koszuli. Celowo?

Niemal wszystko, co nosi Marcelina Zawadzka, nabiera kobiecego wymiaru. Koszula w kratkę? Wiele kobiet powiedziałoby jej "nie", ale Zawadzka przemienia grubą jesienną tkaninę w modowy trend.

Koszula w kratkę to hit jesieni 2021. Jak ją nosić?

Kraciaste wzory niemal co roku pojawiają się w naszych szafach. Jednak tym razem jesień 2021 dyktuje silny trend. Grube, kraciaste koszule trudno odróżnić od katany, a i te ostatnie rozchodzą się na pniu, choć wiele kobiet ma obawy i z dystansem podchodzi do jesiennego trendu.

Marcelina Zawadzka kratkę wykorzystuje na różne sposoby. Ostatnio pojawiła się w grubej, kraciastej koszuli. Zbyt męska? Poszerzająca? Nic bardziej mylnego.

Czarna bielizna, delikatna biżuteria i rozpięte guziki wystarczają, aby z masywnej tkaniny uczynić Himalaje kobiecości. Zawadzka jest mistrzynią delikatnej korekty i zawsze wychodzi z niej obronną ręką, co widać w komentarzach pełnych zachwytu. 

Reklama

Płomienie i serduszka dominują pod wpisem modelki. Wysoko upięty kok także dodaje kobiecości. Fryzura ma sprawiać wrażenie niedbałej i wykonanej nieco od niechcenia, ale nie dajcie się zwieść. Przy tego typu stylizacji ważne są kosmetyki do modelowania. Sprawdzi się pasta lub sól morska, która nie obciąży i nie sklei włosów tak jak lakier.

Jak wam się podoba całość? Postawicie w tym sezonie na kratkę? Oto inne propozycje Marceliny Zawadzkiej prosto z Instagrama. 

Zobacz także:

Marcelina Zawadzka w kręconych włosach. Jak wygląda?

Marcelina Zawadzka rąbie drewno w wolnych chwilach. Zamiesza tu zimą?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy