Marcelina Ziętek pręży ciało na falochronie. Oto jak żegna lato

Chociaż dni stają się coraz chłodniejsze, Marcelina Ziętek nadal stara się cieszyć latem i nadmorskim wypoczynkiem. W mediach społecznościowych dzieli się zdjęciami, które mogą rozgrzać fanów mimo pogody.

Marcelina Ziętek
Marcelina ZiętekDamian Klamka/East NewsEast News

Marcelina Ziętek to aktorka i modelka, którą widzowie mogli poznać dzięki takim serialom jak "19+" i "Szkoła". Prawdziwą popularność przyniósł jej jednak związek z Piotrem Żyłą, a zwłaszcza jego burzliwe początki, kiedy to doszło do licznych zgrzytów między nią a byłą żoną skoczka. Justyna Żyła miała wysyłać Marcelinie obelżywe wiadomości, a nawet grozić śmiercią. Sprawa, którą przez pewien czas żyła cała Polska, znalazła swój finał w sądzie. Jej skutkiem ubocznym było rosnące zainteresowanie nową partnerką Piotra Żyły i coraz większa popularność, którą 24-latka potrafiła dobrze wykorzystać.

Wkrótce z mało znanej aktorki Marcelina stała się liczącą się influencerką, która na swoim instagramowym profilu zgromadziła już 95 tysięcy obserwujących. Marcelina chętnie dzieli się z fanami swoją prywatnością. Na swoim profilu zamieszcza efekty sesji zdjęciowych, relacje z ważnych wydarzeń, kadry z życia prywatnego i sporo zdjęć z ukochanym. Nie brakuje fotek, na których aktorka śmiało prezentuje swoje zgrabne ciało, sporo przy tym odsłaniając.

Nie inaczej było i tym razem. Mimo że wrześniowa aura przyniosła znaczne ochłodzenie i temperatury nad polskim morzem z pewnością nie zachęcają do plażowania w bikini, Marcelina Ziętek postanowiła udowodnić, że lato się jeszcze nie skończyło i wciąż może być gorąco.

Influencerka zamieściła zdjęcie z plaży w Kołobrzegu, na którym pozuje, prężąc ciało przy falochronie. Ubrana jest w skąpe czerwone bikini, a na twarzy ma promienny uśmiech.

Fotografia przyniosła oczekiwany skutek. Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze zachwyconych fanów, którzy chwalą smukłe ciało dziewczyny i proszą, by nie przestawała się uśmiechać. Nie zabrakło też głosów zdziwienia, część internautów sugerowała, że nad Bałtykiem jest zbyt chłodno na plażowanie w bikini. Większość była jednak zachwycona tym ostatnim przebłyskiem letniej atmosfery, jakim uraczyła ich Marcelina.

Nie przestawaj się uśmiechać proszę
ale pyszny ten marcepan ����
Przepiękna
Wyglądasz bosko
Oo a to tak cieplutko na bikini??
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas